Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dnešní problémy s Forem


Kurt

Recommended Posts

Jak jste si mohli přečíst zde: http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=296

podlehlo dnes Forum útoku zvenčí.

Proto, abychom zabránili opakovanému útoku, jsme Forum aktualizovali na nejnovější verzi. Protože je však v mnoha směrech odlišná, je velmi pravděpodobné, že se vyskytnou ještě nějaké problémy - prosím o jejich hlášení do tohoto tématu, budeme je v průběhu dne odstraňovat.

Omlouvám se za nepříjemnosti a děkuji za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Píše to u mě, že jsem registrován od 1.1.1970...

To se dá změnit či je to nějaká chyba?

Datum registrace je taková \"stará bolest\" - nevím na základě čeho tomu tak je, ale několik uživatelů má skutečně jako datum registrace 1.1.1970. Prozatím jsem vypnul jeho zobrazování u příspěvků.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nechápu ty lidi, kteří se tím baví a způsobují problémy... Sám vyvíjím webové aplikace a zabezpečení věnuji velkou pozornost, neboť různé sql injecty hrozí pořád. Fakt je nechápu. Kdyby raději svůj um využili jinak...

Díky za opravu... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, díky všem, kteří se podíleli na znovuzrození fóra (Ondrovi, Kurtovi a JirkaPovi - o nikom víc nevím, pokud se podílel i někdo další, velké díky patří samozřejmě i jemu).

Co se počítačů týče, jsem opravdu čistokrevný uživatel, takže když jsem se dnes cca v 9 hodin dozvěděl o \"hacknutí\" fóra, nebylo mi vlastně zcela jasné, o co go. Až po rozhovoru s třemi jmenovanými jsem zjistil, že někdo znehodnotil dílo celé skupiny lidí scházející se na našem webu (díky bohu, že jsme měli vše zálohované a tak se to nějak dalo spustit).

Daleko víc mě ale dostala informace, že NENÍ TECHNICKY MOŽNÉ PODOBNÝM ATAKůM ZAMEZIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do p*dele, proč někoho baví ničit práci druhých????????????

Co z toho ten dement může mít?

Pochybuju, že se teď dívá přes nějaká udělátka, jak jsem vzteklej, jak se několikačlenné komando zabývá tím, aby opravilo vše, co před jeho zásahem takřka bezproblémově fungovalo

PROSTĚ, dostat ho do mých Medvědích pazourů, tak nevím, jestli bych měl víc problémů já (vysvětlit, proč jsem ho utloukl jak hřebíček) nebo on s počítáním, zda je v jeho těle opravdu jen dvojnásobnej počet kostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pánové, díky všem, kteří se podíleli na znovuzrození fóra (Ondrovi, Kurtovi a JirkaPovi - o nikom víc nevím, pokud se podílel i někdo další, velké díky patří samozřejmě i jemu).

Co se počítačů týče, jsem opravdu čistokrevný uživatel, takže když jsem se dnes cca v 9 hodin dozvěděl o \"hacknutí\" fóra, nebylo mi vlastně zcela jasné, o co go. Až po rozhovoru s třemi jmenovanými jsem zjistil, že někdo znehodnotil dílo celé skupiny lidí scházející se na našem webu (díky bohu, že jsme měli vše zálohované a tak se to nějak dalo spustit).

Daleko víc mě ale dostala informace, že NENÍ TECHNICKY MOŽNÉ PODOBNÝM ATAKůM ZAMEZIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do p*dele, proč někoho baví ničit práci druhých????????????

Co z toho ten dement může mít?

Pochybuju, že se teď dívá přes nějaká udělátka, jak jsem vzteklej, jak se několikačlenné komando zabývá tím, aby opravilo vše, co před jeho zásahem takřka bezproblémově fungovalo

PROSTĚ, dostat ho do mých Medvědích pazourů, tak nevím, jestli bych měl víc problémů já (vysvětlit, proč jsem ho utloukl jak hřebíček) nebo on s počítáním, zda je v jeho těle opravdu jen dvojnásobnej počet kostí.

Plně souhlasim! Nechápu takový lidi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Marcel505

Píše to u mě, že jsem registrován od 1.1.1970...

To se dá změnit či je to nějaká chyba?

Datum registrace je taková \"stará bolest\" - nevím na základě čeho tomu tak je, ale několik uživatelů má skutečně jako datum registrace 1.1.1970. Prozatím jsem vypnul jeho zobrazování u příspěvků.:nevim

OK díky. Právě že se to ukazuje dalo by se říci jen u vybraných, ne třeba jen u těch dávno zaregistrovaných...

Nezávisí to na hlavních stránkách na členech.

Jinak ten útok taky nechápu, myslím si, že se takhle baví nějací školáci a chtějí ukázat, co všechno uměj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...