Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modre podsviceni pristrojovky P307


destiny

Recommended Posts

Cau vsichni, nema nekdo z Vas zkusenosti jak udelat kompletni modre podsviceni u Peugeota 307? Libi se mi styl, jak to maji nove modely od VW, jen mozna cervene rucicky bych vymenil za bile, jinak parada. Chtel bych to nejak vyresit u me 300sedmicky, tak pokud nekdo vi jak na to, pripadne zna firmu, ktera se tim zabiva, budu rad kdyz mi date avizo. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem jen prispevek Red Lighting a tam je popisovane cervene podsviceni pomoci folie a to neni uplne presne to, co bych chtel. Chtel bych to modre uplne komplet vcetne prostredniho panelu, ktery zobrazuje info o aute a o radiu. To pomoci folie asi nepujde. Jen me zajima, kolik by to stalo a jestli to nejaka firma umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim, mam asi tyden 307 a prvni co me temer okamzite napadlo je kompletni zmena podsviceni na modrou.

2 destiny: Muzes sem prosim hodit link na ten prispevek, kde jsou odkazy. Pripadne napis jaky je stav u tebe, jestli se ti to povedlo atd.

Predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem deeper

Projeď si příspěvky, někde se to tady řešilo i s odkazama. Zkoušel jsem tam volat a 205 by mě přišla skoro na 4tis. Když to najdu tak ti to sem hodim

Hele, ono je docela dobře možné, že na 205 je to drahý jen a pouze protom, že má origo budíky nasvícený zepředu, namísto prosvitu zezadu... a proto by to asi bylo potřeba celý překopat... jestliže se nejedná o luminiscenční fólii, pak je asi všechno jedno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem zatim podsviceni neresil, mam ted trochu jine starosti, ale na podsviceni je tady machr Hics. :cool: U 307 je to bohuzel resene barevnou folii, coz je trochu problem a nestaci jen vymenit ledky za modre, jako treba u jinych aut. Je potreba tam dat celou novou folii v jine barve. Jedine, co je delane ledkama (asi) jsou rucicky budiku. Nevim to jiste, zatim se tady nikdo v pristrojovce 307 nevrtal. Idealni by bylo, sehnat nejakou rozbitou na vrakovisti a podivat se do ni, nez se vrtat naostro rovnou v te, co mas v aute. Nasel jsem pouze firmu http://www.bluetuning.cz/ ktera mi prisla asi nejlepsi z nabidky na internetu. Dokonce delali i peginu 306 a 406, coz si myslim, ze by mohlo byt systemove podobne. Nerekli mi zatim cenu protoze 307 jeste nedelali, ale orientacne pry 3.000 az 6.000,- podle toho co vsechno se bude delat a jak narocne to u 307 bude. Tolik zatim z me strany k modremu podsviceni. Urcite by se mi to moc libilo, mit k modremu autu a modro bilemu displayi autoradia take modre budiky :D Kdyz bys nahodou do toho sel driv nez ja, tak pak bych se urcite rad podival na nejakem srazu na vysledek. Ja ted kupuju zesilovac a musim si nejdriv dodelat muziku. Pak budu resit dalsi veci. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně hoši z Bluetuningu v Újezdě to modré podsvícení na 306 udělali, je to moooc hezký, a taky interiérové modré neóny, co svítí pod nohy řidiče a spolujezdce - na dveřní spínač. No a když jsem k tomu dal černé koberečky s modrým olemováním, v noci je to dokonalé. Protože ten modrý neón při otevření dveří tak nasvítí koberec, že to vypadá, že svítí i ten modrý lem, jak se to odráží - prostě dokonalost, zatím mi to každej kdo to viděl záviděl ;) No a pak jsem to už jen doplnil klasikou - modrý neóny pod auto, modrý gumičky do stěračů, modrý potahy sedaček, modrá podložka pod SPZ s logem Peugeot Clubu a je hotovo. K vínové karosérii a černému interiéru je ta doplňující modrá prostě perfekt :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Garfield

Mně hoši z Bluetuningu v Újezdě to modré podsvícení na 306 udělali, je to moooc hezký, a taky interiérové modré neóny, co svítí pod nohy řidiče a spolujezdce - na dveřní spínač. No a když jsem k tomu dal černé koberečky s modrým olemováním, v noci je to dokonalé. Protože ten modrý neón při otevření dveří tak nasvítí koberec, že to vypadá, že svítí i ten modrý lem, jak se to odráží - prostě dokonalost, zatím mi to každej kdo to viděl záviděl ;) No a pak jsem to už jen doplnil klasikou - modrý neóny pod auto, modrý gumičky do stěračů, modrý potahy sedaček, modrá podložka pod SPZ s logem Peugeot Clubu a je hotovo. K vínové karosérii a černému interiéru je ta doplňující modrá prostě perfekt :papa

Jéé. Úplně mi naskočila na těle husina jak to musí být krásné.. Auto ještě ani doma nemám, ale když zavřu oči, tak představit si to umím... Kocoure, kolik? Kde a za jak douho??? Já to chcíííííí. Nemáš nějakou fotodokumentaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Čauky, tak jak to dopadlo? Už večer svítíš modře, nebo ještě ne! Já jsem se do toho pustil u naší 206ky sám, ale u vlastních budíků jsem ztroskotal na systému originálního podsvícení :-( , takže zatím jen počítadlo km a palubní počítač. Jestli to chceš vidět tak koukni na moje fotky (ID 176). A jestli už máš nějaký konkrétní informace tak dej prosím vědět. Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

407? :cool: Za rok už by mohli být za rozumnou cenu. Doufám, že mi to nikdo do té doby nezboří nebo neukradne!!! Nevím zatím jistě, jestli zůstnu věrný Peginám. Ještě taková 607, to by se mi taky líbilo. Chtěl bych něco pohodlnýho, velkýho a v automatu. Trávím v autě hodně času a potřebuju být jak v bavlnce. Každopádně mám ještě rok na romyšlenou a to se ještě může změnit takových věcí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...