Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Chlapec nechtěl přijít o body


Oliver Riedel

Recommended Posts

Síla jako prase!! Upřímně kdybych byl v pozici toho maníka ve 206 co stojí v tom tunelu a takhle do mě najížděl tak vylezu z auta a šel bych ho vytáhnout vlastnoručně a rozkopal bych mu ksicht... Ty cajti mi přišli trochu neschopni. Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ani nemluv... střílet takové prasata....

Jezdím denně do školy a je jen otázka času než mně nějaký kripl sejme... nedávno mi vjel jeden borec do protisměru (předjížděl přes třetí (muj) pruh ) a pak mi jeden jouda skřížil cestu... Tehdy jsem si říkal, že mně investice do nových brembo brz zachránila...

Děs...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

...

Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...?

jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: MPavel

...

Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...?

jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky...

Máš pravdu a s USA taky. Když občas koukám na jejich policejní zaběry tak ty se s nima opravdu nemazlí.... Není se čemu divit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: MPavel

...

Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...?

jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky...

Máš pravdu a s USA taky. Když občas koukám na jejich policejní zaběry tak ty se s nima opravdu nemazlí.... Není se čemu divit...

Problém rozbít okno u vozidla není, pokud máš čím a víš jak. Taky se divím, proč nepoužili zbraň. Tomto případě by to bylo oprávněné, jelikož se vozidlo dle zákona považuje za zbraň a navíc, tam by útok na veřejného činitele + neuposlechnutí výzvy + poškozování cizí věci atd.... tak tolik zákon! Ale znáte dnešní dobu.................:myslim:myslim:myslim:(:(:(:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Nepletu-li se tak britští policisté mimo speciálních zákroků, tzn. na běžné pochůzky nosit střelné zbraně nesmějí (nebo alespoň ještě nedávno nesměli).

Nepleteš se, kolem pochůzkářů jezdí po rajónu jedno auto, ve kterém ty zbraně jsou a na vyžádání kára přijede...

Tahle situace byla trochu jiná, tady měli auta, motorku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Gotrek

Nepletu-li se tak britští policisté mimo speciálních zákroků, tzn. na běžné pochůzky nosit střelné zbraně nesmějí (nebo alespoň ještě nedávno nesměli).

Nepleteš se, kolem pochůzkářů jezdí po rajónu jedno auto, ve kterém ty zbraně jsou a na vyžádání kára přijede...

Tahle situace byla trochu jiná, tady měli auta, motorku...

Teď se v ve Velké Británii změnily zákony a \"bobíci\" už nemají jen pendrek čili obušek ale i střelnou zbraň. Bohužel:myslim doba se mění a lidé jsou čím dál tím více agresivnější!:myslim:(:grr:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...