Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už jste slyšeli nové Kabáty ??


@re

Recommended Posts

Zdravím, už jste slyšeli nové album skupiny Kabát - Corrida? Co na něj říkáte....

Můj názor je, že se jim opravdu povedlo... konkurent Dole v dole...

6teho jsem to měl z netu stáhlé a 8meho když to mělo přijít do prodejen, jsem si odnášel originálku... Ti chlapi si to zasloží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No album je super, to se jim fakt povedlo. Ale to co se válí po netu je strašná kvalita. Je to bez výšek, no hrůza, čekám až to někdo grabne z originálky.

vždyť originálka stojí jen 370kč.................

podporujme dobrou českou music :roker

[upravil dne 9/12/2006 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No album je super, to se jim fakt povedlo. Ale to co se válí po netu je strašná kvalita. Je to bez výšek, no hrůza, čekám až to někdo grabne z originálky.

vždyť originálka stojí jen 370kč.................

podporujme dobrou českou music :roker

[upravil dne 9/12/2006 @re]

No prosim, ještě jsem to nezkoumal za kolik je :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

škoda že jen má celé album 37minut :(

Tak to vychází na 10Kč/minutu skladby.

A pak budou chytrý tvrdit, že Kabáti nejsou komerční kapela (např. 2 DVD Pulse od Pink Floydů vychází na polovičku, nové album Red hot Chili Peppers pak na 6Kč/minutu).

Ještě někoho zajímají důvody, proč se česká muzika příliš neprodává?

Album jsem celé neslyšel, jen ukázky - http://www.kabat.cz/cd2006/mp3player.html a až na pár kousků mi to přijde jako pokračování Dole v dole (jestli to je dobře nebo špatně, to ať si zhodnotí každý sám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: @re

škoda že jen má celé album 37minut :(

Tak to vychází na 10Kč/minutu skladby.

A pak budou chytrý tvrdit, že Kabáti nejsou komerční kapela (např. 2 DVD Pulse od Pink Floydů vychází na polovičku, nové album Red hot Chili Peppers pak na 6Kč/minutu).

Ještě někoho zajímají důvody, proč se česká muzika příliš neprodává?

Album jsem celé neslyšel, jen ukázky - http://www.kabat.cz/cd2006/mp3player.html a až na pár kousků mi to přijde jako pokračování Dole v dole (jestli to je dobře nebo špatně, to ať si zhodnotí každý sám).

ano , je pravda, ze je to strasne kratke... :( ale nelze srovnavat floydy s kabaty... je to trosku mimo... sravnavejme srovnatelne...

ceske kapely...

dle mne, lepsi skupiny u NAS neni....... a za tim si stojim :roker

kazdemu se hold libi neco jineho a to je fajn :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

ano , je pravda, ze je to strasne kratke... :( ale nelze srovnavat floydy s kabaty... je to trosku mimo... sravnavejme srovnatelne...

ceske kapely...

dle mne, lepsi skupiny u NAS neni....... a za tim si stojim :roker

kazdemu se hold libi neco jineho a to je fajn :super

Ale já jsem přece nepsal o tom, jestli je lepší Kabát nebo \"Floydi\"! Já jsem psal o tom, že česká muzika je dvojnásobně dražší, než zahraniční - a to je průser!

Cena je pro mě v tomto případě naprosto klíčová.

Ovšem hodnocení alba jsem se vyhnul, protože jsem nechtěl být přehnaně kritický (když už to musí být: je to pořád to samý, potom jsou 2 povedený skladby a dále znova průměr, mohlo se to jmenovat \"Znova v dole +2 BONUSY\").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: @re

ano , je pravda, ze je to strasne kratke... :( ale nelze srovnavat floydy s kabaty... je to trosku mimo... sravnavejme srovnatelne...

ceske kapely...

dle mne, lepsi skupiny u NAS neni....... a za tim si stojim :roker

kazdemu se hold libi neco jineho a to je fajn :super

Ale já jsem přece nepsal o tom, jestli je lepší Kabát nebo \"Floydi\"! Já jsem psal o tom, že česká muzika je dvojnásobně dražší, než zahraniční - a to je průser!

Cena je pro mě v tomto případě naprosto klíčová.

Ovšem hodnocení alba jsem se vyhnul, protože jsem nechtěl být přehnaně kritický (když už to musí být: je to pořád to samý, potom jsou 2 povedený skladby a dále znova průměr, mohlo se to jmenovat \"Znova v dole +2 BONUSY\").

jj, omlouvám se, nemyslel jsem to zle...

ano, někomu se to asi může zdát stejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: @re

škoda že jen má celé album 37minut :(

Tak to vychází na 10Kč/minutu skladby.

A pak budou chytrý tvrdit, že Kabáti nejsou komerční kapela (např. 2 DVD Pulse od Pink Floydů vychází na polovičku, nové album Red hot Chili Peppers pak na 6Kč/minutu).

Ještě někoho zajímají důvody, proč se česká muzika příliš neprodává?

Album jsem celé neslyšel, jen ukázky - http://www.kabat.cz/cd2006/mp3player.html a až na pár kousků mi to přijde jako pokračování Dole v dole (jestli to je dobře nebo špatně, to ať si zhodnotí každý sám).

Souhlasím, že na domácím trhu je česká hudební produkce dražší než je zdrávo. Na ceně výsledného produktu se mimo jiné i podílí nejen zpěvák (skupina) a vydavatelství ale i distributoři (třetí osoba=článek), který k danému výrobku přidá tzv. marži a to se projeví na výsledné ceně cd. Pro srovnání: normální cd stojí 5,-Kč + vypálení (elektrika, vypalovačka), pokud si někdo dělá obaly, tak obal na cd 6,-Kč(pokud nekoupil cd s obalem 10,-Kč), + vytištění obalu z PC cca 5,-Kč. A výsledná cena podomácku vytvořeného cd je 16,-Kč.:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:papa:potlesk

Proto ať se naše hudební stár hvězdy nediví, že při současných cenách hudebních cd si raději každý má li tu možnost raději cd stáhne z PC a nebo zkopíruje. Toto je můj osobní názor a nemusí s ním taky všichni souhlasit.:myslim:myslim:(:roker

[upravil dne 10/12/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Souhlasím, že na domácím trhu je česká hudební produkce dražší než je zdrávo. Na ceně výsledného produktu se mimo jiné i podílí nejen zpěvák (skupina) a vydavatelství ale i distributoři (třetí osoba=článek), který k danému výrobku přidá tzv. marži a to se projeví na výsledné ceně cd. Pro srovnání: normální cd stojí 5,-Kč + vypálení (elektrika, vypalovačka), pokud si někdo dělá obaly, tak obal na cd 6,-Kč(pokud nekoupil cd s obalem 10,-Kč), + vytištění obalu z PC cca 5,-Kč. A výsledná cena podomácku vytvořeného cd je 16,-Kč.:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:papa:potlesk

Proto ať se naše hudební stár hvězdy nediví, že při současných cenách hudebních cd si raději každý má li tu možnost raději cd stáhne z PC a nebo zkopíruje. Toto je můj osobní názor a nemusí s ním taky všichni souhlasit.:myslim:myslim:(:roker

[upravil dne 10/12/06 OK406]

I kdyby to stálo 200kč, tak si to stejně většina lidí vypálí... Jde tady o to, ocenit odvedenou práci... Málokdo si však uvědomuje,kolik práce za vydáním takové desky stojí...

Určitě nechci nikoho kritizovat, to ne, já jen že by se měla česká a hlavně kvalitní produkce podporovat... Ta cena mi nepřijde bůhvíjak vysoká...

Ale zase chápu ty, kteří zas tak Kabáty nemusí a jejich album si vypálí... Já bych si třeba nikdy nekoupil cd Langerové a dalších.... O tom to je. Každý má svého favorita ;) a to je dobře no ni? :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

I kdyby to stálo 200kč, tak si to stejně většina lidí vypálí... Jde tady o to, ocenit odvedenou práci... Málokdo si však uvědomuje,kolik práce za vydáním takové desky stojí...

Určitě nechci nikoho kritizovat, to ne, já jen že by se měla česká a hlavně kvalitní produkce podporovat... Ta cena mi nepřijde bůhvíjak vysoká...

Podporovat? OK, ale ne za každou cenu. Když vydají CD se stopáží 37 minut, tak je cena 370Kč prostě moc. To si nikdo z těch, o kterých jsem psal, nedovolí. Kabáti ano.

Myslíš, že za deskama jiných interpretů je méně práce, nebo proč jsou levnější?

Většinu ceny CD tvoří výdaje na propagaci a distribuci - to jsou výdaje, které má každý interpret +/- stejné, záleží na vydavateli. A tyto náklady jsou nezávislé na tom, kolik písní na CD je, případně jak dlouhá nahrávka je. Jinými slovy: to CD by stálo velmi pravděpodobně stejně, i kdyby na něm bylo o 30 minut muziky víc.

Absolutně nemám problém si koupit kvalitní muziku, ale vydání takovéhoto CD je pro mě jen důkazem totálního úpadku našeho hudebního průmyslu.

Je zajímavé, že třeba literatury se to netýká - tam si nikdo nedovolí vydat časopis a chtít za něj cenu odpovídající knize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

servus páni,

Kabát mám rád hlavne tie ich koncerty na DVD sa podarili.

Inak mám za to že až posledný album Dole v dole bol čo do počtu pesničiek najviac kvalitný. Predchádzajúce albumy mali fakt len 1-2 kvalitné piesne. Tento album Dole v dole bol bohatý na počet melodických piesní.

Inak nový album som ešte nepočul. Ale tiež sa teším naň.

A čo sa týka ceny tak to vidím tak, že väčšina si to vypáli doma pre seba. Len fajnšmekri si kupujú origo. Ako napr. ja Tri sestry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: @re

I kdyby to stálo 200kč, tak si to stejně většina lidí vypálí... Jde tady o to, ocenit odvedenou práci... Málokdo si však uvědomuje,kolik práce za vydáním takové desky stojí...

Určitě nechci nikoho kritizovat, to ne, já jen že by se měla česká a hlavně kvalitní produkce podporovat... Ta cena mi nepřijde bůhvíjak vysoká...

Podporovat? OK, ale ne za každou cenu. Když vydají CD se stopáží 37 minut, tak je cena 370Kč prostě moc. To si nikdo z těch, o kterých jsem psal, nedovolí. Kabáti ano.

Myslíš, že za deskama jiných interpretů je méně práce, nebo proč jsou levnější?

Většinu ceny CD tvoří výdaje na propagaci a distribuci - to jsou výdaje, které má každý interpret +/- stejné, záleží na vydavateli. A tyto náklady jsou nezávislé na tom, kolik písní na CD je, případně jak dlouhá nahrávka je. Jinými slovy: to CD by stálo velmi pravděpodobně stejně, i kdyby na něm bylo o 30 minut muziky víc.

Absolutně nemám problém si koupit kvalitní muziku, ale vydání takovéhoto CD je pro mě jen důkazem totálního úpadku našeho hudebního průmyslu.

Je zajímavé, že třeba literatury se to netýká - tam si nikdo nedovolí vydat časopis a chtít za něj cenu odpovídající knize.

netvrdím že levnější je vydání jiné desky jiného interpreta, to asi ne... Taky mně štve že je hodně krátké, ale co naděláš? Úpadek je možná langerová, safka a další ....... ne Kabáti!!!

Mne album nadchlo... hold Kabát je moje krevní skupina ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

necetl jsem celou diskuzi, ale...

Pokud je to konkurent Dole v dole, tak s tim nechci nic mit. Byla to solidni nekomercni kapela, ale ted je z toho popova sracka :D

Stare casy uz se nevrati a za housku s masem vazne dik :)

Je to skoda, ale musim rict ze kabati uz nejsou co byli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší CD od Kabátů podle mně byly Děvky ty to znaj a Colorado. Dole v dole není špatný, ale připadá mi, že Kabáti dělají tu muziku jednodušší a jednodušší. Na zábavách mají písničky super ohlasy právě pro to, že jsou zpěvný a jednoduchý. Z Coridy jsem slyšel dvě písničky v rádiu, co mně teda dostalo, je kytarový sólo v těch Duracích nebo co. Jinak mám Kabáty moc rád, leč ty starší jsou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...