Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tesnenie vo dverách


ajven

Recommended Posts

Servus páni,

tak som už dlhšiu dobu mal pocit že sa mi preliva voda v pravom prahu auta. A dnes som vyvrtal malú dieru do prahu zo spodu, že niečo vytečie a tam bolo vody ako v akváriu. Už som aj zistil kade to tam priteká. Mám prasknutú tesniacu gumu na dverách. Tá ma uchytenie na kolíkoch ktoré sa zapichujú do prahu. A práve cez tie dierky kde by malo držať tesnenie mi to priteká ale nemalo to kade odtekať. Tak voda ostávala v prahu. Poraďte mi ako to spravit s tou dierkou dolu v prahu aby to tam nekorodovalo ale zaroveň ostala táto dierka otvorená a voda mohla tade odtekať. Mýslím si že keˇsom to prevŕtal tak teraz ten pozinok prahu je oslabený a začne to tam veľmi skoro hrdzavieť. Díky za info:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TADY jsem to řešil já. A jen tak mimochodem kdyby si to našel dřív tak si nemusel nic vrtat. Navrhuju ti tu dirku natřít pořádně antikorozní zakladovkou Třeba BODY 969 a přes to nějakym připravkem na spodky aut, třeba taky BODY čislo nevim ale je to značený jako Bitumen , to je černá hmota na bázi pryskiřic a vosků. pokud se to neporuší tak to bude svatý. Jo a ty příchytky jsou TADY Je tam i katalogový označení.

[upravil dne 8/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: brouk

ja bych to nechal vyschnout a pak vystříkat prahy přípravkem na dutiny..divím se že 406 nemá odtokové díry v prazích,nemáš je náhodou ucpané.....

Odtoky tam jsou, ale malý a ucpávají se.

Hurvajz servus,

som rád že ťa vidím písať!

Tak skúsim pozrieť niekde tie odtokové diery. Ozaj nevieš kde sú presne? Pozrel som aj ten tvoj odkaz a zaujalo ma kolko asi stojí cela tá guma od zadných dverí až po predné. Tá moja je celá dokatovaná. Ináč prilepená je polyuretánovým lepidlom Mamut.

A ten drži a drží. Je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: ajven

Kedy si to stihol odfotiť? hádam nie teraz večer? to by bola fakt rýchlovka. Ako Pendolino, nie? :P:mrk:super

No teď sem si skočil ven no. Kdybych byl jako Pendolino tak jsem ještě venku:D:D:D:D

Hahahahahahahahahahahaha, fakt si ma pobavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: ajven

Kedy si to stihol odfotiť? hádam nie teraz večer? to by bola fakt rýchlovka. Ako Pendolino, nie? :P:mrk:super

No teď sem si skočil ven no. Kdybych byl jako Pendolino tak jsem ještě venku:D:D:D:D

To je ale důvěra k Českým drahám:bojim:o:myslim:):D:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: ajven

Kedy si to stihol odfotiť? hádam nie teraz večer? to by bola fakt rýchlovka. Ako Pendolino, nie? :P:mrk:super

No teď sem si skočil ven no. Kdybych byl jako Pendolino tak jsem ještě venku:D:D:D:D

To je ale důvěra k Českým drahám:bojim:o:myslim:):D:D:roker

Videli ste tie fotky ako Pendolino sundalo toho pána na koľajniciach? to bol brutál!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: MŠ309

Nalej do prahů cement a bude ti auto lépe sedět v zatáčkách. :aut:P:mrk:super

To akože fakt?! :o:o:o:myslim:myslim:mrk

Tak to potom bude lepšie držať v zákrutách,;) nie?:super:mrk

Nevěř tomu, bude sedět ale na tech prahách:D a prahy zhnijou o něco dřív.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...