Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aretace setrvačníku


koudy

Recommended Posts

zdarec borci, může mi někdo říct jak vypadá přípravek na aretaci setrvačníku? je to něco hodně spešl, nebo je to prostě kolík kterej se zastrčí do tý díry v bloku a na konci je uptavenej aby zapad do drážky v setrvačníku?

konkretně mám na mysli benzínovej P 106, 206 ale myslim že to maj ostatní motory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem to asi špatně popsal. mám na mysli případ když se ti rozhoděj rozvody, tak jak určíš správnou polohu kliky, vačku nastavíš tím že do rozvodovýho kola strčíš trn kterej zapadne do díry v hlavě, tim máš danou polohu pro nastavení vačky, a mě spíš zajímá jak nastavit kliku, v autodatech píšou o přípravku 0132 QY, blok má díru zhruba v urovni čidla otáček a na setrváku sem našel takový vybrání kam by moh zapadnout nějakej čep, kterej tam strčíš tou dírou. Kámoš mi totiš přitáh 106, kde si chtěl udělat sám rozvody, nic neoznačil a hnulo se mu to. A já ted potřebuju najít správnou polohu kliky vůči vačce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...