Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klínový řemen help


detrhomer

Recommended Posts

Lidičky mám problém, pořád mi kmitá klínový řemen a to i přesto, že je vše nové, řemenice, kladky, tlumič vibrací a přád to dělá, ale jen při nízkých otáčkách na volnoběh, při záběru to nedělá, už nevím ,známej mi poradil volnoběžku alternátoru, víte o tom něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: detrhomer

Lidičky mám problém, pořád mi kmitá klínový řemen a to i přesto, že je vše nové, řemenice, kladky, tlumič vibrací a přád to dělá, ale jen při nízkých otáčkách na volnoběh, při záběru to nedělá, už nevím ,známej mi poradil volnoběžku alternátoru, víte o tom něco?

ako ti kmita remen?popis to blizsie.kmita do bokov,hore a dolu alebo ako?nemas nejaku napinaciu kladku trosku ohnutu?remen je ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky kmitá nahoru a dolu a když jsem to zkoušel tak stačí za běhu lehce zatlačil na tu vyrovnávací kladku a je klid, stačilo by kdyby byla ta pružina toho tlumiče o trošku silnější a už by to asi nekmitalo, už taky vymejšlim jak tam nějakou přidat.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to co ten človíček tam popisuje jsem udělal na jaře a teď je výsledek podobnej jako před výměnou a řemen se mi fakt nechce přervávat. Prostě to vypadá , že ta pružina u toho tlumiče je moc slabá a rychle se unavý, už dělám přípravek jak tam přidat další a za pár korun, nechce se mi dávat zase balík za další tlumič.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...