Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Cvakání ve sloupku B


Velickin

Recommended Posts

Zdravím všechny, máte někdo zkušenost s takovým cvakáním ve sloupcích mezi P a Z dveřmi? Když jedu i po rovině a auto se nějak zhoupne, tak mi to u levého ucha někde pod vnitřním plastovým krytem sloupku jemně cvaká už od doby, co jsem auto (307SW 1.6 HDI) koupil. Občas už to nevnímám, ale je to tam pořád...jako by se kroutila kastle a nějaké plasty tam přeskakovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám stejný problém. Když zajíždím na zahradu a přejíždím přes chodník, tak se ozývá klepání (praskání, lupání) ve stejném místě jak popisuješ. Jako kdyby se kroutil plech. Co s tím nevím, ale auto se zdá jinak v pohodě, tak jsem to zatím nijak neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně opravovali a až na čtvrtý pokus opravili lupání v pravém středovém sloupku.

projevovalo se to při naklonění auta nebo při jakémkoliv pohybu který působil trošku víc na karoserii .

v bodě kde se středový sloupek spojuje se střechou mají být dva svary a když to někdo při výrobě zdupe je svar jeden.

v tomto místě se spojuje jak středový sloupek a střecha tak ještě výstuha (vzpěra) střechy ktrá jde na protější středový sloupek. ato vše při jízdě pracuje.

až po výhrůžce že jim auto vrátím zjistili někde na centrále jak to opravit bez zásahu do laku svařováním.

udělali tam kolem nějaké silikonové pouzdro (kapsu) kde je vstřiknuté mazivo a sloupek když pracuje tak nelupe.

Není to oprava jakou bych si představoval ale funguje to už 2,5 roku mám klid.

snad to bude držet ještě dloho.Zámky mi opravovali jako první ale tím to nebylo .

Toť moje zkušenost s lupáním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mam to taky, všimnul jsem si toho asi před měsícem, když je na mírných hrbolech kastle v krutu, vždycky me lupe u levého ucha.. Někdy to člověk ani nevnímá, ale když nehraje nahlas rádio pěkně mě to štve, na jaře to zkusim dát jednomu šikovnému autoklempířovi jestli by tam někam nesahnul bodovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...