Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odzdusneni 206 ABS


LK7R

Recommended Posts

Zdravim ... prave sem se vratil z Tabora (by jsem u kamose). Hrabali jsme se v aute a jak to bejva neco jsme posrali ;). Konkretne jsme strikali brzdice v predu na zluto a chybou bylo je odpojit se slovy pak to odvzdusnime. To byla chyba lavky. Samozrejme jsme postupovali jako u normalnich brzd ... nenapadlo nas jakou nam pripravi ABS srandu ;). Auto nebrzdi a stoji v tabore na zahrade kamose. Potreboval bych radu jestli uz to nekdo nedelal na 206? potrebuju nejak odvzdusnit ABS ale nikde jsem nenasem zadnej ventil nic takoveho kde by se to dalo udelat (pokud se to tak vubec dela). Koukal jsem na navod ale mam takovej dojem ze je trosku o necem jinym - jinej system ABS. Nemuzete mi nekdo poradit? Popripade mi poslat sms nebo me prozvonit a ja zavolam a probrali by jsme to po telefonu? 724258631. dik moc - pokusim se jeste neco najit na Inetu. Zatim brou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme HOWADA ... :mad: celej problem spocival v prohozenych brzdicich. Oni pasujou tak jako tak ... jen jednou je hadicka nahore a jednou dole ... v tom byl zakopanej pes (meli jsme poznaceno ktery, ze to ma bejt v pravo ... bohuzel uz jsme to neupresnili jestli po smeru auta nebo proti smeru :)). Stacilo na to kouknout za svetla a hned to bylo jasny ... no alespon mam komplet vymenenou kapalinu (co z toho lezlo za $racky ... no tfuj!!!) a znam totalne do posledniho sroubku brzdnou soustavu u 206 :D ... jinak ABS na 206 se neodvzdusnuje (pouze se standardne odvzdusni brzdy normalnim zpusobem). Nema zadny ventil nic takoveho. Mimochodem ty odvzdusnovaky co tam jsou z fabriky jsou hrzone kratky a blbe se s nima manipuluje. Koupil jsem v Peugeotu novy (malem to se mnou seklo! 210kc za jeden ventil !!! hruza :o) prej tam jdou i nejaky ze zigula, ale nemel jsem cas je schanet. No kazdopadne ted jsou brzdy jak jehly. Brzdi to o 106 ... teda 206 ;) haha

[Editován dne 1/7/03 LK7R]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...