Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka - nepříjemný zvuk


Petr X

Recommended Posts

Nejak se mi na mem auti zacina vsechno s.... :(

Vcera mi z niceho nic zacaly vychazet divny zvuky - nejspis od spojky. Dela to nejvic pri rozjezdu, kdyz poustim spojku. Nebo kdyz uplne seslapnu spojkovej pedal. Tahovy dreni. Napada me asi lozisko, nevim. Nevite, co s tim a jake usili se do toho musi dat a jak to vyjde financne?

A to uz ani nemluvim o tom, ze mi silene mlati zadni naprava.

Jediny, co muzu snad pochvalit, ze za celou dobu, co to auto mam, tak ted jede nejlip na benzin - vycisteni vstriku (viz jine tema).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Nejak se mi na mem auti zacina vsechno s.... :(

Vcera mi z niceho nic zacaly vychazet divny zvuky - nejspis od spojky. Dela to nejvic pri rozjezdu, kdyz poustim spojku. Nebo kdyz uplne seslapnu spojkovej pedal. Tahovy dreni. Napada me asi lozisko, nevim. Nevite, co s tim a jake usili se do toho musi dat a jak to vyjde financne?

A to uz ani nemluvim o tom, ze mi silene mlati zadni naprava.

Jediny, co muzu snad pochvalit, ze za celou dobu, co to auto mam, tak ted jede nejlip na benzin - vycisteni vstriku (viz jine tema).

Mlaceni zadni napravy (od vcera to pisu uz potreti) delaji svisla tahla, cena asi 500 na jedne strane. To by nemel byt problem.

S tou spojkou je to horsi, oprava asi 7000. (Ze by to byla nejaka prkotina, to by bylo stesti jako blazen, spis to bude opravdu v haji.)

[upravil dne 8.12.2006 P607Olda]

[upravil dne 8.12.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Petr X

Nejak se mi na mem auti zacina vsechno s.... :(

Vcera mi z niceho nic zacaly vychazet divny zvuky - nejspis od spojky. Dela to nejvic pri rozjezdu, kdyz poustim spojku. Nebo kdyz uplne seslapnu spojkovej pedal. Tahovy dreni. Napada me asi lozisko, nevim. Nevite, co s tim a jake usili se do toho musi dat a jak to vyjde financne?

A to uz ani nemluvim o tom, ze mi silene mlati zadni naprava.

Jediny, co muzu snad pochvalit, ze za celou dobu, co to auto mam, tak ted jede nejlip na benzin - vycisteni vstriku (viz jine tema).

Mlaceni zadni napravy (od vcera to pisu uz potreti) delaji svisla tahla, cena asi 500 na jedne strane. To by nemel byt problem.

S tou spojkou je to horsi, oprava asi 7000. (Ze by to byla nejaka prkotina, to by bylo stesti jako blazen, spis to bude opravdu v haji.)

[upravil dne 8.12.2006 P607Olda]

Upravil dne 8.12.2006 P607Olda]

Kdyz ja mam pocit, ze je i lozisko k. o. :/

Nevim, no. Ze ta naprava me ceka nejspis cela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...