Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

změna barevných doplňků v interiéru 307


junior307

Recommended Posts

Ahoj, koupil jsem 307 s rámečkama v interiéru s imitací dřeva. Hodně moc se mi to nelíbí. Byla to cena za super výbavu. Doufal jsem že to vyměnim na každym vrakovišti což se mi bohužel nepodařilo. Nemáte někdo zkušenost třeba s přestříkaním zmíněných dílů? Existuje nějaká kvalitní barva která bude vypadat jako originál?

díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rad, ze ma nekdo vkus :-). Ta imitace dreva je strasna, hlavne v autech teto kategorie. Vubec tomu nerozumim. Vypada to hnusne a kezdymu musi byt jasny, ze je to umela hmota. Dobre to vypada tak v Jaguaru.......... Jinak zadny zkusenosti, mam od zacatku IMITACI HLINIKU ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu podruhé, tak nejprve zdravím všechny matadory diskuse .....

K imitaci dřeva: souhlas, že je poznat že to je umělotina. Ale měl jsem to předtím na Suzuki Baleno v plné výbavě (výhodný dovoz - nevybíral jsem výbavu) a prostě jsem si na to zvykl. Hlavní výhodu jsem poznal až při prodeji, bylo na první pohled jasné, že jde o lépe vybavený vůz, což byla u tohohle vozu výhra, byl celkem neznámý tudíž hůře prodejný. Rozhodně bych s tím nic nedělal, případná výměna hrozí nějakým tím drnčením apod. Nástřik už vůbec ne!

Ke spotřebě mého 1.6 HDI: je velmi různá, na silnici Plzeň - Vary při rychlosti 90-120 km dosáhnu na dlouhodobý průměr 4,6-5,0 l/100. Jinak po dálnici při rychlosti 130-150 hodně záleží na obsazení. V plném obsazení to mám cca 6,5-7,5 l/100, když jedu sám v pohodě, tak je to spíš k těm pěti litrům. Jsem obrovsky spokojený s prostorem, jak skutečným, tak pocitovým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,osobní zkušenost s přestříkáním nemám,ale když jsem kupoval 307,tak mi předchozí majitel řekl,že tam byla původně imitace dřeva,ale nechal to stříknout(hliník),je to přebarvený u všech klik,střed.panel,všechny větraci mřížky i ty malé na vrchu palubovky,kryt PC,orámování budíků+rámečky kolem ovládání oken na dveřích(vnitřní madla na otev.dveří),vypadá to super:super.Každý autolakýrník by ti měl poradit,popř.nalakovat.307 20,HDI 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak samozřejmě že si na to jde zvyknout, ale nějak se mi to prostě nelíbí. dokonce jsem se ptal v servisu kolib by mě stálo objednání originál z fabriky. 15 000,- fakt neni málo. proto se ptám na přestříkání. nerad bych aby to vypadalo jak stříkaný kryty mobilů, proto se ptám na zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tu dřevěnou a jsem naprosto spokojen, vypadá to daleko elegantněji.....Původně jsem chtěl to stříbrný ale později jsem zvolil to dřevo, páč jsem hlavně chtěl stříbrné auto a to už by bylo přepláskaný....prostě je to auto větší osobnost....neměnil bych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Já mám tu dřevěnou a jsem naprosto spokojen, vypadá to daleko elegantněji.....Původně jsem chtěl to stříbrný ale později jsem zvolil to dřevo, páč jsem hlavně chtěl stříbrné auto a to už by bylo přepláskaný....prostě je to auto větší osobnost....neměnil bych

U tebe jsem to v lete na srazu v Plzni videl a neprislo mi ze to je nejaky divny, tudiz (podle me) se to tam docela hodi...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam drevo a naozaj mi to vadilo, tiez som rozmyslal nad kupou celej sady origo dielov, ale ked som mal v SW vytuzene strieborne oblozenie, tak mi zacalo chybat moje drevene a dneska sa na to pozeram ako ze je to drevo asi uz aj krajsie :mrk aj ked je pravda, ze ta imitacia vyzera az prilis umelo...ono ani ta imitacia hlinika nie je bohvie co, tiez vyzera umelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...