Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

abs+pumpa bendix nefunguje


jozefsv

Recommended Posts

zdravim vsetkych.neviem si poradit.pumpa mi netlakuje system.vobec nezopina rele.brzda po par naslapnutiach zmekne a auto nebrzdi.ak privediem do rele stavu na priamo tak ho zopne a system natlakuje,ale zase ho nevie samo vypnut=malo by ho po natlakovani vypnut.skontroloval som poistky pri chladici,potom pri riadiacej jednotke kontakty a vsetko vyzera ok.akurat pri nadobke na kvapalinu su este nejake konektory a to neviem naco sluzi.viete niekto poradit?dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave v tech konektorech jsem mel problem, prostrikal jsem to kontaktolem (coz je vzhledem k umisteni skoro neucinne) a trochu ty nozicky konektoru priohnul, a od te doby byl klid az doted, kdy ta pumpa obcas nechce vypinat (prozmenu), dokud nepoklepu na tu cernou krabicku pod konektorama, ve ktere je schovane relatko, ktere pumpu spina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom,ze kontakty asi nestacia.rele nema dost stavy na to aby ho zoplo.ked mu pomozem rukou tak ho zopne a potom tlakovy snimac vypne.ale to vsetko az po preklenuti obidvoch konektoroch ktore idu do snimacov na nadrzke s kvapalinou.dovtedy ziadna sanca aby rele zoplo.ale kde je problem ked nema ani po preklenuti dostatocnu silu zopnut rele?bezradne sa na to 3 dni pozerame a spekulujeme.horsi system som este nevidel.a to nehovorim o tom ze ak by mi to za jazdy odislo tak sa mozem velmi jednoducho niekde vysypat.mate od toho schemu?uz neviem co dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...