Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPEEDY GONZALES :)))


vector

Recommended Posts

Dalnice je moc daleko ale stve me to ze nefunguje.. clovek nevi kolik ujel.. spotreba (ikdyz to je lepsi nevedet :P ) a nekdy se to hodi kdyz kolem Tebe carujou cajtici.. potreboval bych nekoho kdo ma novou 306ku a zapujcit si na chvili tu \"placku\" kde jsou budiky at vim kde je problem :( Protoze cidlem to asi nebude a bohuzel to vypada na budik :(

A kolik tu jezdi S16tek to by me celkem zajimalo :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kamos mi rikal ze sme jeli asi kolem 180 ale v tom aute me to nejak neprijde uh ma XSi a ficel za mnou tak se jen tak ptam :)

270?? Uuh no ikdyz kdyz jsem videl ty upravy motoru na tech strankach tak verim ze se s tim daj delat divy :cool: Zkus se tedy poptat na tu pristrojovku.. jen jeste zjistit ze je opravdu v haji budik.. pak bych ho bral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to tu čtu tak budu mít nejslabší S16 v ČR :mad: sakra

AKCZ: jestli přijedu do Mimoně tak to můžem otestovat v kolika otáčkách máš kolik Km a uděláš si na otáčkoměr fixkou tachometr :D Bohužel zatím to nevypadá že se tam dostanu.

Budíky by ti snad měl opravit nebo zkouknout kde jakej i \"vesnickej\" opravář.

tak to je mazec 200PS to bych taky bral a hned bych si otevřel benzinku abych to mohl živit :-) už tak jezdím kolem 9-10l/100km ale to se musím mírnit Okresky 110 dálnice 140. Zatím největší spotřeba byla 12,5l ale bylo to v klidu 130kou až na šumavu a pak v 5ti lidech s báglema domů za lehkého deště skoro pořád 170km/h V Brně jsem radši natankoval abych tech 50km dojel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem viděl šedostříbrnou S16 pětidveřovou parkovala v Anny Letenské na Vinohradech. :) To jen když říkáte jak je jich málo.

Auto sem půjčil bráchovi na dovolenou a jezdim v rezavim Favoritu. Na dálnici sem jel 120 a bál sem se jako .....

Já chci svoje autíčko :(((

[Editován dne 5/8/03 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem s16ka

jak to tu čtu tak budu mít nejslabší S16 v ČR :mad: sakra

AKCZ: jestli přijedu do Mimoně tak to můžem otestovat v kolika otáčkách máš kolik Km a uděláš si na otáčkoměr fixkou tachometr :D Bohužel zatím to nevypadá že se tam dostanu.

Budíky by ti snad měl opravit nebo zkouknout kde jakej i \"vesnickej\" opravář.

tak to je mazec 200PS to bych taky bral a hned bych si otevřel benzinku abych to mohl živit :-) už tak jezdím kolem 9-10l/100km ale to se musím mírnit Okresky 110 dálnice 140. Zatím největší spotřeba byla 12,5l ale bylo to v klidu 130kou až na šumavu a pak v 5ti lidech s báglema domů za lehkého deště skoro pořád 170km/h V Brně jsem radši natankoval abych tech 50km dojel.

No tak to je mazanec..

V Nedeli sem zase zahnal rucicku do kouta na dálnici plně naloženej, tak to asi fakt nemá cenu. 200 Koníků to bych taky chtěl, ale tu spotřebu už asi ne.

Jel sem do Chorvatska ve dvou, od Znojma (mimochodem je tam skvělá benzinka SHEL) na KRK, to bylo kolem osmiset kilometrů, dojel sem tam asi za sedm hodin, dálnice kolem 145Km/h jenom když mě párkrát skopci chtěli protlačit kolem kamionů, tak sem to trošku přišláp k těm dvoum stům. Když sem přejížděl Slovinské hranice, měl sem přes půl nádrže a když sem dorazil na KRK měl sem ještě přez čtvrtku, vpohodě sem si jezdil po KRKu na zmrzlinu a tak, kdž sem se vracel ,dojel až do Záhřebu, kde sem udělal tu chybu, že sem vzal ty jejich místní svinstva co vydávaj za naftu, tak to zpátky nejelo čoudilo ažralo jako tank, i tak sem na Chorvatskou naftu jezdil ještě v Praze a vesele čadil na semaforech :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Napsán autorem s16ka

Ten sraz není špatnej nápad jsem zvědavej kolik se tam těch S16 sejde moc jich tu asi nejezdí. Jen fakt nevím jak vyjdu s časem ale pokusím se do Mimoně přijet.

ROBERT: jo tak já mám 140při asi 4200ot ale mám Předepsaný gumky. Ty otáčky nevím přesně nějak to nesleduji jen vím že že je to tak někde okolo těch 4200ot/min. že bych se jel projet a dělal si poznámky v kolika km/h mám jaké otáčky :-)

AKCZ: Tachometr nepotřebuješ - jeď po dálnici a když pojedeš zhruba zároveň se všema normálníma autama (neberu 120ky apod) tak jedeš asi 140-150 :cool: Teda já normálně jezdím 140 po dálnici samozdřejmě když mě nikdo neprovokuje:P [/quote

Pokud teda beres udaj o rychlosti ze sveho tachometru, tak je uplne jedno jake mas gumy, protoze ten snimac co je na diferaku to stejne nezejima a porad si ukazuje svoje, takze kdyby sis tam dal treba 17ky porad ti bude v 140 motor tocit 4200. kolik jedes ve skutecnosti je druha vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak se pochlub jak to jede?

PS: je jasný že pokud máš tachometr nastavenej na 15\" a budeš mít třeba 17\" kola tak pojedeš v reálu jinou rychlostí než to ukáže. Já mám předepsaný gumy tak snad to ukazuje dobře. Ikdyž si myslím že každej tachec něco proměří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl jsem jeste na dalnici a na tech silnickach tady po okoli to moc vyzkouset nejde takze zatim maximalka 210 a uvidime dal.. :)

Mel jsem auto napichly na pocitaci a samotnej tachometr mi ukazoval asi o 3 km/h vic nez ukazovala rychlost jednotka jinak mam 16\" takze predpokladam ze se tim realna rychlost i trochu srovna s tach. ale ono kilometr sem kilometr tam.. nikdy to snad nemuze byt uplne presne ;)

[Editován dne 10/10/03 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vector: No budes se mozna divit a ja se teda divil :D ale na to co jsem typoval - dokud me nesel tachak - me spotreba prijemne prekvapila - nedostanu se sice pod 8L (zatim) ale (zatim:D) ani pres deset a nemuzu rict ze bych ten plyn moc \"lechtal\" ;) S bejvalou 1.6kou jsem mel spotrebu mozna tak o litr mensi takze spokojenost

PS: A zrovna vcera jsem nahanel MODRY HDIcko Vectore:cool: trochu skoda ze asi neni z tech co vedi co ridi :( a hulilo se z nej jak prase.. ale chytil se okamzite jen co jsem se mu trochu nalepil na naraznik - trocha \"zavodu\" ja musel jet na pul plynu nez jsem ho predjel abych ho moc netrapil ale jinak idelani auticko na cestovani ten Tvuj Lvicek protoze opravdu nenajedu 1000km na nadrz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už uvažuji, že časem nahradím S16 nějakým HDI, nejradši bych volil ty nové šestnáctiventily, dvoulitr s 135 PS (u 307), nebo 1,6 110 PS (206). Ten pořádně přechipovat na na 160 koní, nějaký filtr, výfuk, tak si myslím, že by to docela jelo. A hlavně ten krou?ák, to trochu u S16 chybí, že musíš při akceleraci pořádně podřadit, na šestku to ze stotřiceti moc nevystřeluje. ALE KDYŽ NAFTU, TAK JEDINĚ KOMBÍKA, ropa se leje jenom do náklaďáků :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti XSIcku 8V to silu opravdu tolik nema.. krasne je to videt kdyz jezdime s kamosem po okoli nebo na sprintech.. tak ma navrch zezacatku ale pak holt zakonite ztraci takze dobrej zatach to chce od 4000 ot. ;) Ted jsem vymenil vduch. filtr za novej a zda se mi to odspodu jeste o neco zivejsi takze uvidime az si dame nekde sprint znovu :)

A nafta? No jeste jsem se asi dost nevyblbnul :D Ale jako druhy auto bych bral HDI hned :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono hlavně XSI, pokud nemá chiptuning, tak má hodně plochou křivku, takže tahá hodně odspodu. S ní nebyl problém jezdit na pětku i šedesát a vůbec nešlapat na plyn, brblalo skoro jako na volnoběh a jelo za pár korun. Na běžné ježdění je to určitě příjemné, škoda, že někdo nedělá změnu řídící jednotky pomocí nějakého ovladače, zmáčknout sport, nebo economy, to by nebylo od věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...