Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kde sehnat oblečení peugeot?


MJSytic

Recommended Posts

Mám jen dotaz, jestli nevíte, kde by se daly sehnat nějaký hadry s logem peugeot? Myslím tím třeba tričko, mikinu nebo i čepice atd. V e-shopu není nic skladem, takže to je zabitý, ale myslel jsem, že by třeba sám \"peugeot\" něco nabízel?:myslim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nějaké oblečení mají : Federal Cars Peugeot

www.federalcars.czPraha 4 u metra Chodov :myslim:myslim:myslim:papa

Byl jsem tam před dvěma měsíci a měli tam toho spousty ale ty ceny!!!!!!!!!!!!!!!:myslim:(:(:(:(:o:o:o:o:o:o:bojim:bojim:bojim:xvul

[upravil dne 6/12/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já být tebou, tak bych si počkal, až se rozjede E-shop. Pokud půjdeš k nějakému prodejci Peugeot, připrav si do peněženky hodně bankovek s panem Palackým. Myslím si, že to nebude zrovna levné.

E-shop Peugeot-clubu se tu nedávno řešil, viz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, tak přesně tenhle odkaz mi z peugeotu poslali :D

\"Automobilka Peugeot nabízí zvláště pro své zákazníky a fanoušky speciální kolekci výrobků Peugeot Boutique, v rámci kterého je možno si zakoupit různé předměty s motivy modelové řady Peugeot. Kompletní katalog kolekce Peugeot Boutique naleznete na našich internetových stránkách www.peugeot-lignedestyle.com nebo je k dispozici na všech autorizovaných prodejních místech sítě Peugeot, kde Vám sdělí další informace k jednotlivým výrobkům, a kde si je rovněž můžete objednat. Seznam koncesionářů a obchodních zástupců sítě Peugeot v České republice Vám zasíláme v příloze.

S pozdravem\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...