Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Relatka smeroviek


berger

Recommended Posts

Zdar borci,

vsimol som si, ze pocas chladneho pocasia (cca pod 5 C - auto musi byt vychladnute) mi blbnu relatka smeroviek - cvakanie relatok nie je rytmicke, intervaly su o mikromomenty odlisne. Sranda je, ze po otepleni interieru (cca 10-15 minut) tato arytmia zmizne. Zazili ste uz nieco taketo?

PS: zistil som, ze smerovky neblikaju podla cvakania relatok - skuste dlhsie blikat v garazi :papa

Dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se s tím taky nesetkal. Ale napadlo mně něco jiného. Cvakají vám blinkry? Jako zvuk při blikání? Mně totiž ne, tak by mně zajímalo, jestli jsem jeden z mála nebo je to normální! :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri blikani smeroviek cvakaju niekde v palubke relatka. Nie som si isty na 100 %, ale ked som sa do toho pri cakani v kolone zapocuval, po dlhsej dobe cvakali relatka inou frekvenciou ako blikala smerovka... Znamena to, ze relatka v palubke cvakaju len tak pre radost :aut a na frekvenciu blikania smeroviek to nema vplyv - tie sa asi riadia niecim inym :myslim

Ale ja mam problem iny - mne tie relatka pri studenom aute cvakaju nerytmicky :aut

to Jauda: ak ti blikaju smerovky, tak len potvrdzujes to co si myslim - ze smerovky blikaju nezavisle od cvakania relatiek v palubke, ktore su tam asi iba ako zvukova kulisa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste kdyz jsem nechal stat auto na ctyri blinkry a prepnulo se do economy modu, prestalo relatko cvakat uplne, ale blinkry blikaly vesele dal, takze je to asi jen na efekt :nevim.

V tom pripade by mel nekdo v Peugeotu dostat padaka, kdo ladil blinkry a jeste kolega, kterej ma na starost kulisu razeni :-).

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...