Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

REPAS TURBA


f3Rd@

Recommended Posts

Ahoj, predem se omlouvam, pokud se to tu uz resilo, ale nejsem ve stavu kdy bych byl schopen hledat.

Prave jsem se vratil ze servisu a dozvedel jsem se, ze moje turbo uz to nejak nedava. Prej ovladaci mechanismus turba, pridira se nejaka tycinka... (kod zavady P0246).

Vite nekdo o dobre a cenove prijatelne firme, ktera dela repas turba?? Nebo ma cenu kupovat starsi?? Nebo pripadne cely motor?? Ten muj uz bude mit 200 000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

particka namachrovancu... Jinak jestli neni chyba primo v rotorove casti, tak bych to dal urcite opravit, to zase takova palba nebude, ale oni ti asi reknou neco jineho. Kdyztak to dela jeste nejaka firma v Praglu

nj, ale aby mi opravili jen to co potrebuju a ne cely... ta firma co sem nasel to dela vymenou, takze zaplatim asi cely repas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jestli ti řekli že se přidírá nějaká \"tyčinka\" tak bych to tak černě neviděl. Nejspíš se jedná o podtlakový balónek s táhlem, který ovládá klapku by-passu. Takže žádný repas turba, ale pouze rozhýbání této klapky, která bude nejspíš zanesená a přidřená díky karbonu, popřípadě výměna toho ovládacího balonku a pro ten bych klidně jel na vrakáč, protože to není věc co by se nějak často porouchávala. Bohužel nepíšeš odkud jsi, abych tě někam nasměroval. Jinak má 2.1TD má najeto 350.000km a pohoda. Takže těch km bych se nebál. Akorát jsem neměl kupovat turbo na inzerát, bo baští olej a v tom případě mi repas nemine...agrrrr.

[upravil dne 5.12.06 Kenduch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Hodoniska - takze hodne jizni morava. Vrakace jsem prave objizdel vcera - hledal jsem tlacitko na vyhrivani sedacky a nasel jsem jednu 406, kopletne rozebranou, takze zase nic...

A kde by mi tu tycku opravili?? Myslis ze tam jak delaji repas, nebo normalne v servisu. Mozna bych se do toho pustol i sam, ale mam z toho docela vitr... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ta ovládací klapka a případně ten ovládací balónek s tím táhlem-tyčkou v podstatě ani není součást turba jako taková. Takže pokud je problém opravdu pouze v tomto ovládání turba měl by to zmáknout jakýkoliv šikovný automechanik. Pokud by byl problém v samotném turbu (ložiska, těsnící kroužky, lopatkové kolo apod) tak už je to problém, protože by se to po setavení mělo vyvážit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...