Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Světla pro denní svícení


Lenny1984

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Ferin007

Čistě teoreticky, jak by se policajti tvářili, když bych jezdil s parkovačkama? Je to vůbec ve dne vidět? Ne, že bych to chtěl praktikovat, se světlama sem jezdil odjakživa, ale docela by mě to zajímalo.

Praktikuji to s parkovačkama, hlavně po městě, když je teda vidět. Už mě dva policajti viděli a nic. Třetí protijedoucí zablikali tak jsem jim to rozsvítil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám namontovaný světla denního svícení od fa. Hela. Stály 1850kč. Jsou pro toto

svícení homologovaný a přes letní období lze svítit pouze s nimi bez parkovacích světel, v zimním období musí s nimi svítit obrysová světla. Každé světlo má 6w žárovku(halogen) takže odběr je 12w. Vše(musí se dodržet rozmístění světel dle vyhlášky) je OK. Byl jsem v září na technický a vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Neni jednodusi otocit spinac?Je to hlavne levnejsi a bezpecnejsi:DCo me dokaze nakrknout tak je auto s rozsvicenyma mlhovkama ve meste.Hlavne za deste je to super,kdyz se vse odrazi:(

nebo si udelat automaticke rozsveceni za par korun doma, nebo si ho koupit hotove od Oddieho za 250Kc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarinek

Tak vono nejde ani tak o úsporu. Viděl jsem několik objímek na zadních lampách a byly dost v hrozným stavu, úplně zuhelnatělý. Takže jak bude vypadat můj pežetok za pár let denního svícení fakt nevím.

me teda objimky nehori, a svitim pri kazdy jizde uz 5 let - cca 60 000km, ja bych se toho zas tak nebal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pejsek

.... v zimním období musí s nimi svítit obrysová světla.

... Vše(musí se dodržet rozmístění světel dle vyhlášky) je OK.

.... na technický a vše v pořádku.

Tak ti technickou dělali proti předpisům :super

... jejich zapojení zajistí plnění následujících podmínek:

* svítí samostatně bez obrysových světel,

* automaticky se zapínají s polohou \"klíčku\" pro běh motoru a zhasnou po vypnutí motoru,

* povinně se automaticky vypínají při rozsvícení světlometů

* kontrolka je nepovinná.

Popisuje to

Škoda Web

anebo

FordProbe Web

Já mám objednané kulaté WESEM :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Neni jednodusi otocit spinac?Je to hlavne levnejsi a bezpecnejsi:DCo me dokaze nakrknout tak je auto s rozsvicenyma mlhovkama ve meste.Hlavne za deste je to super,kdyz se vse odrazi:(

tak to sme dva hele, hlavne podelany fabie kdyz si zapnou mlhovky a kolikrat s tim jezdej dedci furt (nevim proc) tak kdyz projedou se jeste rozkoukavam co to jelo :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...