Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

central - P605


uf0n

Recommended Posts

ahojte,

mam problem s centralom, ak strcim kluc a otvorim auto, tak sa hned zavrie a tak musim vychytit spravny okamih a dvere otvorit no potom este auto asi 5x otvori a zavrie....ak nastupim do auta a zavriem dvere, tak sa samo zavrie a ak chcem niekoho pocas jazdy zobrat, tak musim otvorit dvere znova asi 5x otvori a zavrie a az potom moze dotycny otvorit dvere a nastupit..............nehovoriac o tom, ze som isiel na pumpu nafukat koleso a tak som zastal na pumpe nechal nastartovane, vystupil, ze idem po ten pristroj na dofukanie, zavrel dvere a ejhla auto sa zamklo, kluce dnu a motor bezi :nevim ... prve co by som chcel urobit je, ze vymenim riadiacu jednotku centralu (mam totiz este jedno auto na suciastky), ale neviem kde sa nachadza a tak by som chcel poprosit niekoho kto vie aby mi poradil.... dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: uf0n

ahojte,

mam problem s centralom, ak strcim kluc a otvorim auto, tak sa hned zavrie a tak musim vychytit spravny okamih a dvere otvorit no potom este auto asi 5x otvori a zavrie....ak nastupim do auta a zavriem dvere, tak sa samo zavrie a ak chcem niekoho pocas jazdy zobrat, tak musim otvorit dvere znova asi 5x otvori a zavrie a az potom moze dotycny otvorit dvere a nastupit..............nehovoriac o tom, ze som isiel na pumpu nafukat koleso a tak som zastal na pumpe nechal nastartovane, vystupil, ze idem po ten pristroj na dofukanie, zavrel dvere a ejhla auto sa zamklo, kluce dnu a motor bezi :nevim ... prve co by som chcel urobit je, ze vymenim riadiacu jednotku centralu (mam totiz este jedno auto na suciastky), ale neviem kde sa nachadza a tak by som chcel poprosit niekoho kto vie aby mi poradil.... dakujem

no.central by mal byt v jednej kope s alarmom.pokial tam mas meta alarm.tiez mam 2x605 a v jednej je na pravej strane pod palubkou a v druhom naopak.moze to byt vadnym kontaktom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se možná nejdřív mrkl na mechanickou stránku.

Centrál tohle dělá (akorát naopak) když nejsou zavřený přední dveře. Sám se při zamykání hned omekne.

Zkusil bych zkontrolovat a promazat WD přední dveře, k čemu je přístup.

Mmch. vyjíždí úplně nahoru všechny čuplíky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já bych se možná nejdřív mrkl na mechanickou stránku.

¨

Má pravdu předsedo... Osobně bych prověřil ovládací zámky tj. přední a ev. kufr, bo do zadních dveří jdou jen impulzy: zavřít - otevřít. V některém motorku centrálu může docházet, že po tom, jak přejede do druhé polohy a trochu se mrskne zpět, se dotkne kontaktu opačné polohy a zase přejede. Klíčem mechanicky, ev. centrálem motorek dostane impulz a jede.

[upravil dne 6.12.06 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...