Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací asistent


js307

Recommended Posts

Ahoj,

nemáte někdo zkušenost s originál parkovacím asistentem na P307 Break.

Sem tam se stane, že se nezapne. Nepípne, když zařadím zpátečku a pak ani nehlásí vzdálenost. Ale např. při příštím zařazení zpátečky (někdy až po příštím nastartování a zařazení zpátečky) se zapne normálně.

Němáte někdo podobnou zkušenost, nebo líp řešení?

Díky

Honza

[upravil dne 3.12.06 js307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dotaz: Blbec sem se rozmyslel pozdě (lépe řečeno mi to bojkotovala má lepší polovička :D) a parkáč šel už do auta namontovat pouze jako příslušenství u prodejce. Jsou tam dvě čidla. Jde mi o to, estli se to dá propojit s obrazovkou RT3 nebo ne. V P mi řekli, že ne, na fr. foru sem ale našel, že by to snad jít mělo.

Jinak myslíte, že ten dvoučidlej je výkonově srovnatelnej s tím čtyřčidlým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můj dotaz původně směřoval jinam. Občasná nefunkčnost mého asistenta byla způsobena vadným spínačem couvacího světla, už je všecko OK.

Co se týče napojení parkovacího asistenta na display, neporadím, originál peugeot asistent z výroby nemá napojení na display, pouze píská.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co máš za typ, ale originál od Peugeota je standardně napojenej na displej. Takže:

1) Pípání se ozývá ze strany (a zesiluje), kde je překážka.

2) Na displeji se ti zobrazí auto a umístění a vzdálenost případných překážek.

Já mám pouze pípátko a to jen na jedné straně kufru, kerý se zrychluje a mění barvu s blížící se překážkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, nevim. Pochybuju, že originál parkovací asistent je napojen na displej. O ničem takovém není ani zmínka v manuálu. Možná to funguje v nějaké novější verzi (já mám z 12/2004) a s nějakou vícefunkční obrazovkou. Ale se standardním displejem, které zobrazuje datum, čac, rádio, teplotu, palubní počítač (atd) to rozhodně nefunguje.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimálně už nějakej rok to tak funguje (jestli úplně od začátku, tak za to ruku do ohně nedám). A to jak s RT3, tak se standardní obrazovkou PP. V manuálu to taky už minimálně nějakej ten rok je (manuály z roku 2002 neznám). Lze to ale deaktivovat, tak se mrkni, estli to náhodou nemáš deaktivovaný. Dělá se to normálně v konfiguraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...