Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406: Ventilator na kurenie niekedy nejde


4ever

Recommended Posts

P406kombi, 2.0HDi 110, 2001

Neviete mi poradit ci je nejake cidlo alebo co v zapalovani okolo kluca alebo nikde pri volante, lebo niekedy po nastartovani sa mi vobec nezapne respektive neda zapnut fukar na klimu alebo kurenie do kabiny auta. Skumal som to kedy sa to deje a tak a dospel som k zaveru ze je to nieco okolo zapalovania pretoze ked sa nezapne a kluc trocha posuniem smerom k sebe rozfuci sa, takisto sa mi stavalo ze ked som nohou mierne posunul klucik v zapalovani tak sa fukar vypol, tym sposobom som prisiel k tomu ze to bude niekde bud nejaky kontakt alebo co okolo kluca. Ono niekedy ked sa nezapne uz nepomoze ani posunutie toho kluca po nastartovani.

Viete mi poradit ako to tam je zapojene a ci som schopny to zmaknut pred domom? Pripadne pridat nejaky obrazok ak ste to uz niekto robil.

PS: aj sa mi to tam trocha chybe ten zamok cely. chcelo by to mozno aj upevnit

[upravil dne 2.12.06 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 4ever

viete teda niekto poradit co s tym? HELP uz ma to zacina stvat

no jestli pomaha pohnuti klickem zapalovani , tak to vypada na chybu kontaktu ve spinaci skrince.

Zkus si stahnout schemata ZDE v sekci navody a zkus to promerit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pradzr

to máš v pohodě mě zase nejde vypnout je to jenom peugeot

jestli nejde vypnout a bezi na maximalni vykon, mas spalenej vykonovej regulacni tranzistor, dej si nahore pres hledani vyhledat slovo Motorola a najdes ekvivalentni nahrady, staci pak jen koupit v krame s elektrosoucastkama a prepajet na telese ventilatoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to stoji priblezne ta spinacia skrinka? som laik, nemusi sa tam menit aj zamok, teda kluc, to je potom myslim dost vela financii....

tento vikend som bol mimo ale mne sa to vidi len na nejaky kontakt, pretoze vsetko ine ide bezproblemov, len niekedy ten fukar nejde

[upravil dne 10.12.06 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...