Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 106 1.0 občas nestartuje :(


Pajin_475

Recommended Posts

Ahoj, mám takový problém, někdy se mi stává, že nemůžu nastartovat auto. Všechno běží jak má, ale motor nenaskočí. Dělá to nepravidelně párkrát do měsíce a pokaždé když pár minut počkám, tak potom motor naskočí normálně. Chyba v paměti počítače žádná není, ten jsem měl připojený. Nedělá to někomu táké, popřípadě nevíte co to může být? Předem děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ zkoušel sem snad všechno, vyndal jsem všechny konektory vystříkal a dal zpět. Dělá to něco co není napojeno na počítač, a už skoro 3 roky, jenže předešlímu majiteli to nevadilo:( Napadli mě kabely ke svíčkám. Ale to auto je r.98 a má najeto 90tis. km, tak by měly být ještě dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivový čerpadlo samozřejmně běží, je u tohohle auto dobře slyšet. Udělá to když auto nejede 2 dny a víc, ale občas pomůže buď start s plným plynem, nebo nechat díl zapnutý klíček a pak nastartovat. Myslím si, že je to nějaká blbost, jako špatný kontakt u nějakého konektoru, ale kéž by to něšlo nastartovat úplně, ale ono to po chvíli vždycky chytne, a to se špatně hledá závada :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...