Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5. sraz Peugeot-clubu


Guest Cabrio

Recommended Posts

tak mapu zakladni mate tady

tady

ad prijezdy (ty zeleny)

vlevo nahore: prijezd od prahy

vlevo dole: prijezd od pardubic

vespodu: prijezd od brna a olomouce

vpravo: prijezd od ostravy

to cerveny uprostred je tzv. 2. hradecky okruh, takze pojede po nem, az prijedete k odbocce....

tady je zvetsenina, musite se dostat na tu zlutou, co vede do malsovic a pak dal do Malsovy Lhoty

podrobnější mapa

doufam, ze to zatim takhle staci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil z dovolené a hadejte kde jsem byl? ATC Stříbrný rybník.Byl tam 32.Národní sraz caravan klubu.Tak a teď něco k tumu kempu.Je to tam v pohodě jsou tam záchody,sprchy, bufet grilují i kuřata za 120 kč. Koupání je taky super.Auto si zaparkuješ hned vedle stanu .Místa je tam dosti a vše je při ruce.Jestli máte nějaké dotazy tak vám je rád zodpovím. Mimo jíné jsem při dovolené potkal dvakrát ONDRU jednou u Globusu a jednou jsem ho viděl jak nakupuje ve Valech.Závěrem kdo pojede na 5.sraz tak se mu tam bude líbit. :D:cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To,že je to rozdelený je pravda.Ta část kterou mají koupenou Hradecký karavani má super sociálky.Ale ta druhá půlka není tak hrozná jak to tam psali.Je to v pohodě když si ani ženský nestěžovali?!?!?!?A příjezdová cesta je v pohodě je to jen asi tak 300 m od hlavní silnice a je to taky asfaltka.Neboj není to jak na Slapech. Cekovej dojem z kempu je dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar lidi. Kemp je opravdu v pohode obed uz je zajistenej. Parkovat se bude hned vedle stanu. Auta pokupe a auta pokupe. Takze to bude opravdu v poradku. Socialky jsou v pohode. Ten clanek jsem cetl a v tom kempu jsem vyrustal. deda mu dlouhou dobu sefoval takze vim jaky tam jsou vztahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...