Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2 SEKUNDY


Guest ZILA

Recommended Posts

Jojo,taky si to často odpočítávám,ale co je mi to platný,když mám furt někoho u zadku a ten to do mě v případě problému napere...:myslim Kamoš,když už se fakt naštve,občas použije zadní mlhovku a vopruz u zadku se aspoň trochu lekne.Já se zatím držím a občas přibrzdím,at mě raději předjede.Mějte se a přeju každýmu volnej zadek;) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

ja jsem jednou jednoho takhle poslal do prikopu.... lepil se mi na prdel, tak jsem problikl brzdou.... nic, podruhe, potreti... nic.... tak jsem to na ferovku zaslapl.... no a hned byl v prikope....

Tak to ma byt,tak je to sprane:myslim:myslim:myslim:D:D:D:super

Komu není radno, to mu není pomoci!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

ja jsem jednou jednoho takhle poslal do prikopu.... lepil se mi na prdel, tak jsem problikl brzdou.... nic, podruhe, potreti... nic.... tak jsem to na ferovku zaslapl.... no a hned byl v prikope....

a udelalo ti to radost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já patřím na silnici většinou k těm rychlejším, takže se mi nikdo na zadek nelepí, to spíš já někomu, ale to jen opravdu vyjímečně a to v případech, když je někde snížená rychlost třeba na 70, dotyčný zpomalí na 60, křižovatka omezení zruší a ten blbec jede furt těch 60...pokud ho nemůžu předjet, tak pak se mu nalepím na p*del, abych ho trochu \"popohnal\":mad:

...jinak když jedu služebním, tak jezdím slušně a občas se mi někdo na zadek přilepí, a to mám pak myšlenky stejný jako Marlin, ale neudělám nic, protože nechci riskovat, že by na útvar přišlo nějaký hlášení, že jsem zapříčinil nehodu:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to reseni ma par chybicek, pokud pominu moralni tak z tech pravnich je to napr. zavineni dopravni nehody, protoze kdyz bezduvodne brzdeni nema na silnici co delat. ze tomu druhymu prisijou spoluvinu za nedodrzenou bezpecnou vzdalenost je druha vec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no to reseni ma par chybicek, pokud pominu moralni tak z tech pravnich je to napr. zavineni dopravni nehody, protoze kdyz bezduvodne brzdeni nema na silnici co delat. ze tomu druhymu prisijou spoluvinu za nedodrzenou bezpecnou vzdalenost je druha vec...

No já bych brzdil kvuli psovi kterej utekl, nebo srně, a to už bezduvodny není, a pokud ten za mnou toho psa neviděl tak se ještě kromě nedodržení vzdálenosti dostatečně nevěnoval řízení. Ale to bych asi neudělal, to jen muj znamej když ho trefili zezadu policajti:D:D:D:D

[upravil dne 2/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Vvitty

no to reseni ma par chybicek, pokud pominu moralni tak z tech pravnich je to napr. zavineni dopravni nehody, protoze kdyz bezduvodne brzdeni nema na silnici co delat. ze tomu druhymu prisijou spoluvinu za nedodrzenou bezpecnou vzdalenost je druha vec...

No já bych brzdil kvuli psovi kterej utekl, nebo srně, a to už bezduvodny není, a pokud ten za mnou toho psa neviděl tak se ještě kromě nedodržení vzdálenosti dostatečně nevěnoval řízení.

pokud by jsi mel v aute druhou osobu ktera ti to potvrdi tak by to slo, jinak by to bylo tvrzeni proti tvrzeni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Vvitty

no to reseni ma par chybicek, pokud pominu moralni tak z tech pravnich je to napr. zavineni dopravni nehody, protoze kdyz bezduvodne brzdeni nema na silnici co delat. ze tomu druhymu prisijou spoluvinu za nedodrzenou bezpecnou vzdalenost je druha vec...

No já bych brzdil kvuli psovi kterej utekl, nebo srně, a to už bezduvodny není, a pokud ten za mnou toho psa neviděl tak se ještě kromě nedodržení vzdálenosti dostatečně nevěnoval řízení.

pokud by jsi mel v aute druhou osobu ktera ti to potvrdi tak by to slo, jinak by to bylo tvrzeni proti tvrzeni..

No nevim jak to bylo v připadě toho známyho ale ty policajti to odskákali:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby bylo zcela jasno, tak tu neobhajuju toho co jel vzadu nalepenej na kufru. jen mi prijde takovehle reseni ponekud prehnane, a zejmena nasledky. taky mohl mit v aute dite nebo spolujezdce, ktery za nic nemuze a mohlo se mu treba neco stat....

nehlede na to, ze potom bys tam tedy mel zastavit a jit se podivat, jestli to prezil, cimz riskujes rozbiti usmevu, a pokud nezastavis, tak neposkytnuti prvni pomoci. to jen na okraj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

aby bylo zcela jasno, tak tu neobhajuju toho co jel vzadu nalepenej na kufru. jen mi prijde takovehle reseni ponekud prehnane, a zejmena nasledky. taky mohl mit v aute dite nebo spolujezdce, ktery za nic nemuze a mohlo se mu treba neco stat....

nehlede na to, ze potom bys tam tedy mel zastavit a jit se podivat, jestli to prezil, cimz riskujes rozbiti usmevu, a pokud nezastavis, tak neposkytnuti prvni pomoci. to jen na okraj....

Když mluviš o dětech spolujezdcích a pod. Co když budeš muset zabrzdit!!!! Neměl by ten za tebou dbát na bezpečnost pasažéru ve svem autě! Je jasny pokud zabrzdíš bez duvodu tak ten za tebou tě muže trefit protože nepočítá s tím že budeš brzdit, ale nemá tak blízko co dělat!!! Má předvídat že mužeš brzdit třeba kvuli díře v silnici, kterou on vidět nemůže, nebo kvuli zminěnýmu zvířeti, který někde vyběhne.

[upravil dne 2/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...