Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na podsvícení displeje


Api

Recommended Posts

O zelený, ani modrý folii nevím. Červená se dá sehnat ve filmařskejch potřebách. Někde tady kdysi HICSpopisoval, jakou má propustnost a tak,když dělal osvětlení na svý káře. Dej hledat \"red lighting\". Jinak ostatní bych řešil asi ledkama. Tuningshopy folie rozhodně nemaj! (taky jsem kdysi bezvýsledně scháněl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

tuningshopy folie maj. vyrobi ti je na zakazku podle prani. jenom potrebujou original jako sablonu...:super

JJ, folie přesně na budík na zakázku, to vim taky, ale aby ti prodaly kus folie modrý např 30cm na 20cm jsem neviděl.

Jinak myslim, že jsem kdysi i něco na zakázku viděl na www.autosamolepky.cz - ale nevim, jestli ta sajta ještě funguje a zda-li to ještě maj. Je to dlouho, co jsem tam byl. Sídlej u Říčan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blizzard: OK - tak dej APImu přímo typ na nějakej tuningshop i s kontaktem. Páč mně by to taky zajímalo. Jetsli seženou folii a taky za kolik... Červenou mám, ale modrá ... to byl vždy muj sen ... a bude zima a budu dávat na budíky kroužky ... takže z jedný vody na čisto :-D

a jenom taková technická: ty už nemáš 306? ta 406 je tvoje, nebo rodičů? :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.tuningshop.cz/Peugeot_d2574.html

tady je maj...

306 jeste mam, ale je na prodej:mrk. Zbejva mi nekde levne sehnat 14ky plechy, abych to mel na cem prodat. Ta 406 je taky moje je to 1,8 8V (kdyz pro to kamos jel, tak mu nemec jeste do telefonu tvrdil ze to je 2,0 16V kterou jsem chtel... Fritz jeden zasr...) s najetejma 89tkm a utrzenym hornim silentblokem na motoru. Jinak celkove je v moooc peknym stavu:roker. Nasi maj 309 v velice osklivym stavu a zacinaj pokukovat po 307SW :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blizzard: to jsou ale jenom polepy. Já myslel folie, který se na budíky vlepějí zezadu a daj se použít i na vypínače apod. To je 8v? Já myslel, že 406 už dělaly všechny 1.8 16v:myslim.

Jestli scháníš plecháče, talk já mám doma z mojeho ropise - jsou to 14´ s gumama 6mm vzorek - takl jestli budeš na tom vánočnim džbáně, tak bys je mohl prubnout, jestli tam pujdou s ETčkem. Budu je pouštět asi za 4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel se 8V delaly. kdyby nebyla v takovym peknym stavu tak ji tam kamos nechal... Holt to neni zavodak (jede to stejne jako ta 306 1,4) ale limuzina :-)

ad plechy: to by mozna slo

ad polepy: co jsem se bavil s tim prodavacem, tak to muzou prave udelat na barevnou folii. TZN ze si vyberes barvu jakou to ma svitit (treba modra), barvu tech budiku (treba bila), nejakej motiv (treba lev nebo 405 a pod) a das jim jako vzor ty svy.

tak jsem to aspon pochopil a podle toho planuju co s tou pristrojovkou udelam.... ted jen doufam ze jsem to pochopil dobre... az budu mit cestu kolem toho kramku, tak se preptam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

bohuzel se 8V delaly. kdyby nebyla v takovym peknym stavu tak ji tam kamos nechal... Holt to neni zavodak (jede to stejne jako ta 306 1,4) ale limuzina :-)

ad plechy: to by mozna slo

ad polepy: co jsem se bavil s tim prodavacem, tak to muzou prave udelat na barevnou folii. TZN ze si vyberes barvu jakou to ma svitit (treba modra), barvu tech budiku (treba bila), nejakej motiv (treba lev nebo 405 a pod) a das jim jako vzor ty svy.

tak jsem to aspon pochopil a podle toho planuju co s tou pristrojovkou udelam.... ted jen doufam ze jsem to pochopil dobre... az budu mit cestu kolem toho kramku, tak se preptam....

Jéééé, tak si zajdi nekam kde lepej folie na auta, jako na skla myslim, od llumaru nebo tak, je to sumak, tak tam maji prece i modry folie, ja ji takhle sehnal (kdyz budes chtit nejakou rozumnou velikost, tak ti ji bud odstrihnes a nebo ti to da z nejakyho zbytku, uplne v pohode :D a mozna jeste zadara :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

No, tu folii by možná mohl po domluvě pustit i Newman, co dělá tyhle polepy budíků ( http://tachocolor.wz.cz ).

Blizzard: Apimu nejde o polepy, ale o folii propouštějící a měnící světlo (různé barvy displayů apod.) ;)

jj přesně tak jde mi o barevné folie používané k podsvícení palubek,některé palubky jsou řešené barevnýma smd diodama a světlovodama a některé těmito foliemi před displej které se mi zatím nedaří sehnat. Nad barevnou lepící folií na okna jsem přemýšlel ale mám pocit ,že ta propustnost tý folie je tak velká,že podsvícení bude špíš bílé nebo jenom lehce zabarvené Něco jsem našel ale nevím nevím :nevim

No vzhledem k tomu že folie stojí 3 koruny tak začnu dělat pokusy pod peřinou jak svítí :D:D

[upravil dne 1.12.06 Api]

[upravil dne 1.12.06 Api]

post-0-14109595031522_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Našel jsem na netu www.bluetuning.cz. Mají tam i ukázky ale např. 307 ne. Když jsem tam volal, nenížádný problém. Přístrojovka cca 2000-2500Kč, když ještě radio a klima tak cca 5000Kč. Což se mi zdá docela dost, jen pro to aby to modře svítlo. Je to seci pěkný ale zatolik:myslim:myslim:myslim:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...