Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Senzor světel P406


Api

Recommended Posts

Původně zaslal: Medion

a nemyslí třeba dešťovej senzor u zrcátka na přednim skle?

No skoro vedle deštovýho senzoru by měl být nebo je senzor který aktivuje automaticky světla když se setmí, jde to zapnout na palubním počítači stiskem levé páčky,je to funkční tak ten bych chtěl vyndat a schovat do tmy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ty máš na předním skle dešťový senzor-ten je(z pohledu z venku)pravý straně,a světelnej je na levo?to mám na 306ce taky.jedno je dešťák a v tom druhým okýnku je světelnej jo.ale asi to do 306tek nemontovaly(ten svět.senz že)?i když teď už to je jedno když se musí svítit pořád

[upravil dne 1.12.06 Medion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Medion

takže ty máš na předním skle dešťový senzor-ten je(z pohledu z venku)pravý straně,a světelnej je na levo?to mám na 306ce taky.jedno je dešťák a v tom druhým okýnku je světelnej jo.ale asi to do 306tek nemontovaly(ten svět.senz že)?i když teď už to je jedno když se musí svítit pořád

[upravil dne 1.12.06 Medion]

senzor světel nemám ale slyšel jsem že ja na palubce uprostřed

No vylezu ven a prozkoumám to ale mám pocit ,že je vedle deštáku. jestli to montovali do 306 to nevím ale ten senzor

zjednodušuje situaci,když se musí svítit pořád stačí ho schovat do tmy a aktivuji nebo deaktivuji svícení na počítači a jeto. Nemusím vyrábět elektroniku, nebo si dávat přeprogramovat BSI což má nevýhodu,že nesvítí palubka :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

no asi nějakou tu výhodu to má.ale já už sem tak zvyklej že rozvěcim automaticky.protože sem svítil i když se nemuselo.

To já svítil taky i když se nemuselo ale občas se mi stalo,že jsem zapoměl a jednou sem zapoměl v zimě a už to bylo za pětikilo to je k nas...ání já,kterej svítí furt :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

podle mne je ten senzor pod sklem jak jsou výdechy na čelní-přední sklo a to uprostřed je takový něco jako čtvereček:myslim

Právě sem se vrátil z venku ,přišel sem ,uviděl sem ,nafotil sem ale moudrej z toho moc nejsem

post-0-14109595030997_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

podle mne je ten senzor pod sklem jak jsou výdechy na čelní-přední sklo a to uprostřed je takový něco jako čtvereček:myslim

Ta druhá fotka je to co správně myslel komisar ale tady je záslepka tak zrejmě u novějších modelů to dávali vedle deštáku ale jak ho vyndat jestli je to on??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalepovat čidlo je zhůvěřilost. Má vliv také na podsvit přístrojové desky a korekci automatické klimy, (když peče slunko).

V servisu ti na diagnostice nastaví \"Režim severských zemí\", kdy světla svítí vždy po nastartování.

Jinak je fakt, že to automatické rozsvěcení světel podle venk. osvětlení je celkem nanic. Vypneš ho podržením levého tlačítka před startováním.

[upravil dne 1.12.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Api

Původně zaslal: komisar

podle mne je ten senzor pod sklem jak jsou výdechy na čelní-přední sklo a to uprostřed je takový něco jako čtvereček:myslim

samočinné světla aktivní podle mne

Ten nápis na počítači vím to je to aktivování světel ale není mi jasné podle obrazku 3 který senzor je deštový a který na světla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Zalepovat čidlo je zhůvěřilost. Má vliv také na podsvit přístrojové desky a korekci automatické klimy, (když peče slunko).

V servisu ti na diagnostice nastaví \"Režim severských zemí\", kdy světla svítí vždy po nastartování.

No klima mám sice manuální ale pokud tím \"Režim severských zemí\" nemyslíš přeprogramování jednotky BSI (nesvítí potom palubka) tak by to byl daleko lepší způsob :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Api

Původně zaslal: P607Olda

Zalepovat čidlo je zhůvěřilost. Má vliv také na podsvit přístrojové desky a korekci automatické klimy, (když peče slunko).

V servisu ti na diagnostice nastaví \"Režim severských zemí\", kdy světla svítí vždy po nastartování.

No klima mám sice manuální ale pokud tím \"Režim severských zemí\" nemyslíš přeprogramování jednotky BSI (nesvítí potom palubka) tak by to byl daleko lepší způsob :super

Normálně napíchne diagnostiku, a v menu nastaví jednu položku na \"Režim severských zemí\".

U mě za to chtěl 400,-, ale mohl by to udělat i zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi to neda a musim sa pridat aj ja lebo tiez by som chcel svietit stale aj ked to tu este nie je povinne...no mam presne taky isty dazdovy senzor ako \"API\" ale este mam aj ten svetelny dole pri vyduchoch vzduchu pod celnym sklom tam ako to zakruzkoval \"komisar\" akurat na rozdiel od \"API\" tam mam taku polgulicku tmavu a to je asi svetelny senzor :myslim tak teraz poradte lebo tiez by som to rad takto urobil ako to chce \"API\" lebo v peugeot servise mi povedali ze to nejde preprogramovat aj ked si myslim ze by to malo ist uz na 2002 modely a este ked ma aj svetelny senzor :o :o :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě doplním, že mi to vypli v Týništi, s takovou velkou bednou diagnostiky. Na vlastní oči jsem viděl \"Režim severských zemí\".

A teď jsem přišel za mým dobrým servisákem, ať mi to zase zapne, on připojil notebook a říká, že ta položka (možnost) tam vůbec není...

Takže to není tak jednoduché...

[upravil dne 1.12.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...