Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náhradní klíč k P206


Ladiczech

Recommended Posts

Původně zaslal: Ladiczech

Zdravím. Koupil jsem náhradní klíč, dálka, imobilizer, k P 206 v domnění, že to půjde sladit s autem. A podle servisu to nepůjde, jak byl klíč už sladěný s jiným autem, tak to nejde přeladit na jiný. Máte s tím nějaký zkušenosti ??

skusenosti nemam, ale skusal si ten key zresetovat?? vybrat baterku??

-mozno je to totalna blbost, ale tak to robime v inych ovladacoch... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To hnusoba : nemáš pravdu. U 206 si objednám plastových částí klíčů do zásoby kolik chci a nikdy mě nezajímalo na jaké to bude VIN. Když ten plast rozloupneš tak z nej vypadne taková malá černá kostička=transporder , který má svůj kod (plovoucí ale z určitým šifrovacím klíčem, to nebudu teď vysvětlovat). Železnou část si můžu objednat čistou na vybroušení nebo vybroušenou dle VIN z francie na konkretní auto. Pak se ty 2 části dají dohromady, vezme se karta s kodem diagnostika a BSI se řekne, že toto auto bude mít 2 klíče. Max 4. BSI VŽDY všechny klíče v sobě smaže a načítají se znouvu všechny klíče i ty z kterýma to auto přijelo. Veř mi.

Staré typy , třeba 306 byly chráněny bud klávesnici nebo imobilizerem. Tam se i plast objednává na VIN a kod , který je v klíči a v v přijimači na oranžovém štítku ,se musí zadat do objednávky a klíč přijde už udělaný na konkretní auto a nelze ho použit jinde.

[upravil dne 29.11.06 Milhaus65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

To hnusoba : nemáš pravdu. U 206 si objednám plastových částí klíčů do zásoby kolik chci a nikdy mě nezajímalo na jaké to bude VIN. Když ten plast rozloupneš tak z nej vypadne taková malá černá kostička=transporder , který má svůj kod (plovoucí ale z určitým šifrovacím klíčem, to nebudu teď vysvětlovat). Železnou část si můžu objednat čistou na vybroušení nebo vybroušenou dle VIN z francie na konkretní auto. Pak se ty 2 části dají dohromady, vezme se karta s kodem diagnostika a BSI se řekne, že toto auto bude mít 2 klíče. Max 4. BSI VŽDY všechny klíče v sobě smaže a načítají se znouvu všechny klíče i ty z kterýma to auto přijelo. Veř mi.

Staré typy , třeba 306 byly chráněny bud klávesnici nebo imobilizerem. Tam se i plast objednává na VIN a kod , který je v klíči a v v přijimači na oranžovém štítku ,se musí zadat do objednávky a klíč přijde už udělaný na konkretní auto a nelze ho použit jinde.

[upravil dne 29.11.06 Milhaus65]

Ja som to myslel trosku inak. Totiz ze ten transponder v tom obale sa da nacitat len na jedno auto, na dalsie ho uz nenacitas. Napriklad nacitam ho na auto c. 1 ale uz ho nebudem vediet nacitat na auto c. 2. Iba ho znovu nacitat na auto c. 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Takže je naděje, že to půjde. Nemůže se stát, že tím přijdu i oba ? Tedy i o ten originální co byl k autu? Tak, že by nešlo pak nic ?

Původně zaslal: Milhaus65

To hnusoba : nemáš pravdu. U 206 si objednám plastových částí klíčů do zásoby kolik chci a nikdy mě nezajímalo na jaké to bude VIN. Když ten plast rozloupneš tak z nej vypadne taková malá černá kostička=transporder , který má svůj kod (plovoucí ale z určitým šifrovacím klíčem, to nebudu teď vysvětlovat). Železnou část si můžu objednat čistou na vybroušení nebo vybroušenou dle VIN z francie na konkretní auto. Pak se ty 2 části dají dohromady, vezme se karta s kodem diagnostika a BSI se řekne, že toto auto bude mít 2 klíče. Max 4. BSI VŽDY všechny klíče v sobě smaže a načítají se znouvu všechny klíče i ty z kterýma to auto přijelo. Veř mi.

Staré typy , třeba 306 byly chráněny bud klávesnici nebo imobilizerem. Tam se i plast objednává na VIN a kod , který je v klíči a v v přijimači na oranžovém štítku ,se musí zadat do objednávky a klíč přijde už udělaný na konkretní auto a nelze ho použit jinde.

[upravil dne 29.11.06 Milhaus65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...