Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

13\" - gumy, elektrony ( 106 )


kou

Recommended Posts

Caute,

koupil sem 106, 1,1i, r.v. 2000. Byly tam zimni gumy 155/70. Chtel sem tam dat 14\" elektrony, ale tady sem se docetl, ze je to pak dost tvrdy. Takze zustavam u 13\". Zatim sem poridil Pirelli P4000 175/60 a i tak se dost \"pritvrdilo\". Ted bych rad nejake elektrony, nejlepe Autec C ( http://www.e-pneu.cz/hledej_alu.php?z=25&t=314&p=13&s=&ce= ) Mate je nekdo ? Ted mam mezi gumou a podbehem cca 2 cm ( horizontalne ), predpokladam ze elektrony budou vice vysunute. ET parametr ( ktery pry nejakym zpusobem urcuje tuto vzdalenost ) tam neuvadi. Taky jsem tyhle litaky nenasel v zadnem \"kamennem\" obchode a predpokladam, ze u nas nejsou homologovane. Znamena to nejake problemy ? Diky nastotisickrat za vase zkusene rady :P

[Editován dne 25/6/03 kou]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 14\" jsi klidne koupit mohl, myslim, ze zas tak moc tvrdy to nebude, protoze pazout je silene mekky auto.

K tem kolum: Doporucuju ti, abys jim napsal mejla a optal se jaky maji ET (cim mensi ET, tim jsou vic ven). Hlavne si nekde zjisti, jaky ET maji mit kola na 106.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave ( mekky auto ). Si myslim, ze na tvrdy kola sou potreba spis tvrdy tlumice, ne ? Mekej tlumic ti tvrdy kolo neutlumi. To je muj amatersky nazor a subjektivni pocit po prvnich 100 km, rychle me opravte esli kecam :P

Navíc ve 14\" tam na 3 srouby mají jenom jeden typ a to tam radsi necham poklice, btw nevite kde sehnat Peugeot poklice ( u Pazoutami rekli 600 - 800 Kc za jednu !!! ) , Nebo naky jiny, peknejsi nez ve \"spermamarketech\" ?

[Editován dne 25/6/03 kou]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej problem jsem resil na svoji 106 zacatkem roku. kdyz jsem auto koupil tak tam byli puvodni (!!!) pneu GoodYear 13\" 155/70, ktere se mi zdaly minimalne opotrebovane a tudiz bylo skoda je levne prodavat. takze jsem resil problem jak sehnat dobre alu disky pro takove pneu. jedinym kriteriem bylo, ze nechci za ne vyflajznout 15 tisic. hledal jsem dlouho pac vyrobci alu disku se s rozmerem 5,5 a mensim neserou a tudiz neni moc z ceho vybirat. 5,5 byla ostatne nejmensi sirka jakou jsem nasel. obvykla cena byla neco kolem 3 tisic i s dani. nakonec jsem sehnal kola Alessio za necelych 2.500,- s dani/kus, vyvezl je na Slovensko a po vraceni DPH se vytesuju z pekne sady novych kol za necelych 8.000,- :D:D

je fakt, ze v servisu se jim zdal disk 5,5 prilis siroky pro pneu 155, ale po zkusebnim nasazeni jedne gumy, skonstatovali, ze to neni problem. asi to neni 100% idealni stav, ale sirsi gumy koupim az sedru stavajici.

takze jestli chces koukni na http://www.alessiowheels.com/ ... maj slusny sortiment 13\" disku (nejsirsi jakej jsem nasel!), taky simulator jak budou tebou vybrane disky vypadat na tvem aute :cool: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...