Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sovetska masina!


f3Rd@

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Dundee

Brutalitka :D:super

Teď trochu :xvul : Kdo mi naloží kastli 405 na podvozek Gallarda? :D

Ja ti to tam klidne nalozim. Dovez Gallardo a 405, jerab uz sezenu! :D:D:D

Tak to bude letadlo:super:D:D:D:D:D:D:o:o Ale to pak nebudeš moci jezdit po kostkách, protože budou od kol létat, jak se budeš rozjíždět:D:D:D:D:D:D:D:D

[upravil dne 28/11/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak to bude letadlo:super:D:D:D:D:D:D:o:o Ale to pak nebudeš moci jezdit po kostkách, protože budou od kol létat, jak se budeš rozjíždět:D:D:D:D:D:D:D:D

No a o to mi jde, aby si mladý namachrovaný hejsci ve fárech za tatíkovo prachy rvali vlasy, až by se za mou 405 jen zakouřilo a jim na kapotu spadlo jemný kostkobití (čti krupobití) :D :D :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš chcuk tu starou Volgu - tohle je sice taky vražda, hlavně ten interiér, ale jinak - stará Volga měla něco do sebe. Třeba tyč na měření paliva v nádrži (takže odpadaly takové prkotiny, jako jak moc se přelévá palivo v zatáčkách), když byl člověk připoutanej, tak nedosáhl na ruční brzdu, bubny na všech kolech (nebo možná ještě špalky), spotřebu poctivejch 25 lt / 100 etc...

Proč pánové v USSR si nepohráli i s interiérem - pokud dělám stylové auto, tak tam nechcu hraný budíky z 80. let, kulaté, stylovější by byly lepší .

Spíš to vypadá, že někdo pomlátil 850 a tak jí dali jen novej kabátek. Říkejte si co chcete, já to beru jako zmršeninu.

405 T16 je lepší, navíc je to ekologické vozidlo - teda, alespoň to tvrdí DJ - prej, když na to šlápne, tak to žere i trávu okolo silnice :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: vix

405 T16 je lepší, navíc je to ekologické vozidlo - teda, alespoň to tvrdí DJ - prej, když na to šlápne, tak to žere i trávu okolo silnice :roll

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ja ci aby mi auto taky jezdilo na travu

Ta někde u louky škubni volantem a na trávu pojede:D:D:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Já bych spíš chcuk tu starou Volgu - tohle je sice taky vražda, hlavně ten interiér, ale jinak - stará Volga měla něco do sebe. Třeba tyč na měření paliva v nádrži (takže odpadaly takové prkotiny, jako jak moc se přelévá palivo v zatáčkách), když byl člověk připoutanej, tak nedosáhl na ruční brzdu, bubny na všech kolech (nebo možná ještě špalky), spotřebu poctivejch 25 lt / 100 etc...

Já Volhu 21 měl jako své první vozítko a jezdil jsem mezi 10 - 12 l/100 km - velice rád vzpomínám na auto, kde jsem si připadal jako dospělej a na všechny ty piguly, škůdky, moskaly, warťáky a tráboše jsem koukal velice přezíravě (mimochodem to bylo jediné auto, na kterém se mi podařilo vydělat, protože v roce 1988 odjela s ruským oficírem kamsi za hranice (nákup 1000,- Kč, propadlá technická - prodej 10000,- Kč, technická nikoho nezajímala)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...