Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Domontovanie klimatizacie do 206...


Hellman

Recommended Posts

Ahoj vsetkym.Prosim o radu.....Mam 206 1.4B(2005) ,od prvovyroby je bez klimatizacie..mam moznost za par drobnych zohnat komplet klimu z druheho auta(chladic,trubky,kurenie,kompresor,vratane kabelaze..atd)...chcem sa opytat,ci je klimatizacia riadena cez motorovu riadiacu jednotku,alebo je cisto nezavistla na tejto jednotke???.....ci mi vobec bude fungovat.......este som zabudol napisat,ze klima z druheho auta je klima z prvovyroby...samozrejme,ze sa jedna o manualnu klimu.........vopred vdaka za pomoc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pujde to, už jsme tak přehazovali klimy z pár aut . Ale z auta do auta. Original klima může být ovládaná ŘJ motoru ale jen pro vypnutí při záteži atd.. Dá se to obejít. Dá se i dodělat ze sady, které se dají koupit cca 50-60000 kč. Je to dost práce a nikdy to nebude 100% Častější uniky chladiva, vibrace atd. Lepší je varianta prodat koupit jak psal P607Olda.

[upravil dne 27.11.06 Milhaus65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hellman

Ahoj vsetkym.Prosim o radu.....Mam 206 1.4B(2005) ,od prvovyroby je bez klimatizacie..mam moznost za par drobnych zohnat komplet klimu z druheho auta(chladic,trubky,kurenie,kompresor,vratane kabelaze..atd)...chcem sa opytat,ci je klimatizacia riadena cez motorovu riadiacu jednotku,alebo je cisto nezavistla na tejto jednotke???.....ci mi vobec bude fungovat.......este som zabudol napisat,ze klima z druheho auta je klima z prvovyroby...samozrejme,ze sa jedna o manualnu klimu.........vopred vdaka za pomoc....

Je s tím tolik starostí, že si to neumíš představit. Levnější a rychlejší je výměna celého auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Pujde to, už jsme tak přehazovali klimy z pár aut . Ale z auta do auta. Original klima může být ovládaná ŘJ motoru ale jen pro vypnutí při záteži atd.. Dá se to obejít. Dá se i dodělat ze sady, které se dají koupit cca 50-60000 kč. Je to dost práce a nikdy to nebude 100% Častější uniky chladiva, vibrace atd. Lepší je varianta prodat koupit jak psal P607Olda.

[upravil dne 27.11.06 Milhaus65]

a akym sposobom sa to da objist?....nemas schemu zapojenia klimy v zavislosti na riadiacej jednotke??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešil jsem to na polském 206clubu a předělat manuál na digital vcelku jde musí se vyměnit celé topení a pár kabelových svazků ... jenže ta mechanická část klimy tj kompresor, vyměník, hadice, apod. už je hotovo ... a to je ta největší pakárna ... já jsem to uzavřel s tím že holt další auto bez klimy už nikdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...