Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předvánoční Džbán 16.12 STROMEČEK, CUKROVÍ, DÁRKY


Neon

Recommended Posts

Ahoj všichni, co se chstáte na předVánoční \"besídkový:D\" sraz na Džbáně 16.12.2006 od 14:00!!!

Když vánoční minisrazík, tak se vším všudy a tedy ...

Po včerejší domluvě s jedním z něžných pohlaví našeho P-C jsem usoudil, že by bylo pěkné, aby jsme měli na Džbáně vánoční stromeček a ona slečna se i nabídla, že zrealizuje jeho zdobení (kdo by náhodou chtěl Vendulce pomoci, nechť ji kontaktuje).

Pro nastolení úplné předvánoční atmosféry (a zapomenutí na stresy spojené s nákupem dárků atp ... ) by bylo pěkný, abyste - samosebou, kdo chcete a můžete přinesli nějaké cukroví na ochutnávku - buďto napéct sami, anebo říct polovičkám (myslím tím slušně je poprosit :-D a ne vymáhat nějakým hrubým násilím), aby napekli. Stačí opravdu malinko - nemusíte hodně (jentak na ochutnávku ke kávičce:super).

Další věc, která je také možná, že když už tam budeme mít stromeček, můžeme donést kamarádům nějaké malé dárečky. To samosebou není povinnost, ale ta možnost, že můžete být, nebo budete obdarováni tu samosebou je:)

(jako já bych si například přál coupátko 406 atd... - to jenom jako tip, pro toho, kdo by nevěděl).

Takže doufám, že vás v hojném počtu uvidím na CHRISTMASDŽBÁNĚ:papa:papa:papa:papa

[upravil dne 27/11/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vertex: tak jako zhruba víš, od koho můžeš očekávat a od koho ne. ne? :D Jinak já to dělal na základce, že jsem měl tzv. \"sichrdárky\", které jem použil pro toho, kdo by mi dárek dal a já pro něj nic neměl ... :D:D:D ale stejně jsem je nemusel nikdy použít, páč se na mě všichni vy...i a nic jsem nedostal ... :nevim

Janča205: já myslim, že někdo Ti určitě nějakej dá ...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

vertex: tak jako zhruba víš, od koho můžeš očekávat a od koho ne. ne? :D Jinak já to dělal na základce, že jsem měl tzv. \"sichrdárky\", které jem použil pro toho, kdo by mi dárek dal a já pro něj nic neměl ... :D:D:D ale stejně jsem je nemusel nikdy použít, páč se na mě všichni vy...i a nic jsem nedostal ... :nevim

Janča205: já myslim, že někdo Ti určitě nějakej dá ...:D

Sichr dárky? No mám doma v garáži krabici plnou Peugeot předmětů - vadná řídící jednotka, vadná váha vzduchu, poklice 13\" origo, prasklá nádobka na servokapalinu, atd.

Jinak tam jsou taky nějaký směrovky a ukazatele s logem P-C? Asi je odpoledne zabalím:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téééda, páč nemám garáž ani půdu, tak nefim nefim, kde vyštrachat \"sichr\" dárky...

A co takhle dovezt darecky, dat je pod stromecek a pekne losovat...a kazdej by dostal darecek, neco jako tombola, ci tak...

Ve skole jsme to tak provedli a vsichni byli spokojeni, protoze se na kazdyho dostalo...Kdyz by kazdy dovezl jeden - tak zarucene, vsichni dostanou...

Tot jen napad...

Kurnik kde vyštrachat ty \"sichr\" dárky...budu muset navštívit známeho \"mechoše\" třeba se u něj najde něco na Pažouty...ale o funkčnosti faaaaaak nefim...:P

:myslim

[upravil dne 29/11/06 KIRRA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vertex

Jééé, to nééé, to bys nic nedostala :P:P :D:D:D:D:D:D

No tatko jak to muzes vedet!!!! ttreba nas bude min nez pet....:roll

eee.... ja vim, ze rejpu, a navic matematika nikdy nebyla moji silnou strankou, ale... mene nez SEDM. kdyz ma pet darku... sobe ho davat nebude, tobe ho davat nebude... zbyva pet lidi na pet darku.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vertex

Jééé, to nééé, to bys nic nedostala :P:P :D:D:D:D:D:D

No tatko jak to muzes vedet!!!! ttreba nas bude min nez pet....:roll

eee.... ja vim, ze rejpu, a navic matematika nikdy nebyla moji silnou strankou, ale... mene nez SEDM. kdyz ma pet darku... sobe ho davat nebude, tobe ho davat nebude... zbyva pet lidi na pet darku.... :D

Nakej chytrej:autuz sis napsal jeziskovi?:P:mrk

jinak dik za podporu.....ja ale stejne cely rok zlobila, i kdybych byla nakrasne hodna.....

[upravil dne 29.11.06 aka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...