Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdíl mezi motory GTi a ostatními PSAcky...


Vozataj

Recommended Posts

při normální jízdě, tzv. šolích (nebo Pan klobouk počítej okolo 7, při nakládačce je to omezené výkonem motoru - takových 12-15. Záleží na stavu motoru a auta.

(hele, já mám taky XU motor - patřící do série GTi, ale nějak mi nakonec na konec dali D (takže mám XUD)- já jezdím i při tý nákládačce do 6 lt/100 km.

U GTi ale časem zjistíš, že spotřeba je poddružná, neboť, aby jsi s tím mohl lítat, budeš každou chvíli něco měnit - a ceny NDna GTi jsou asi tak 2x dražší než u non-GTi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vozataj

Jeste jeden takovy maly dotaz! Jakou tak mate spotrebu?jak s timto motoorem,tak by me zajimalo,kolik si vezme i GTi...Pri \"normalni\" jizde a pri nandávačce?Díky moc...Majte sa

Průměr asi 8,4. Naposled jsem najel 520km na 43,5l. Spousta krátkých cest kolem 3km a 350km do Krkonoš a zpátky.

[upravil dne 10/12/06 Holly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

NESOUHLASIM. motor 1,6 a 1,9 gti ma stejne vrtani, ale ne zdvih. ma i jinou kliku, takze... ma i jinou olejovou vanu. na prvni pohled to nepoznas, ale kdyz vis, poznas. hlava je pak totozna.

Původně zaslal: ajsik

Původně zaslal: Bohouš

1.6 a 1.9 GTI od sebe nepoznáš - jsou úplně stejné......:roker:roker

přesně tak ... liší se jen velikosti spalovacích prostor, vačkou, apod... ale aniž bys ho rozebral nepoznáš rozdíl ... ten poznáš až to nakopneš a dáš tomu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...