Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

24. pražský Džbán


Recommended Posts

Původně zaslal: aka

Mikifo: tohle je pravidelny sraz konajici se kazdy prvni ctvrtek a je v restauraci Sarka, ta dalsi data se tykala vanocniho srazu, ktery bude sobotni a asi delsi a asi s vetsi ucasti a hlavne o kousek vedle.

Vendulka myslí samozřejmě každý první čtvrtek v měsíci :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Tak vzhledem k tomu, že klokan jde 6.12. do servisu, tak asi nedorazím :myslim :myslim

Jedině snad s bráchou......

Co? Cesta na moravu mu neudělala dobře? Každopádně kdyby nejel bratr, nebo se mu nechtělo, nebo něco v tom smyslu, tak Ti oplatim to, jak jsi tam posledně vezl ty mě, ale nesmíš si brát prášky a na to potom pít ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( :(

Tak zrovna 7. sloužim vlasti, tudíž nedorazim, ač jsem se na vás chystal, bando (předvánoční termín mi taktéž nevyhovuje :( )

:xvul A nechcete udělat malou změnu a uspořádat Kbelskej Džbán? :D Kdyby se to povedlo, před betonárkou je plácek a letiště taky neni nejmenší... :D :D + by se to dalo spojit s malou večerní exkurzí :D

[upravil dne 28/11/2006 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon - cestu zvládl na výbornou, ale v Praze jsem pak vzal nějakej votevřenej kanál či co a nějak z něho vytekla veškerá hydraulika, takže už zase zadek skáče........jako klokan :mrk:mrk;) Jinak díky za nabídku - případně se ozvu.

Dundee - pokud mě pustíš do autoparku, tak beru - že bych se projel v mé bývalé T-815 8x8 :roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Marlin

tak to jsu v praci

a co to znamena? :)

[upravil dne 4.12.06 Vvitty]

to znamena, ue tam budu do somy, a pak pojedu protoze musim byt druhy den rano na osmou znova v praci... a to znamena, ze dojizdim 100km tam a zpatky, tak nevim jak bych to zvladnul. A navic budu urco unaven, jak jsu kazdy den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...