Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chladící kapalina


gembi

Recommended Posts

Potřebuju si koupit litr chladící kapaliny na dolévání, tak jsem si řekl, že se podívám na stránky Velvany a nestačím se divit, že Fridex G48 má najednou podle nich tmavězelenou barvu a hořkou chuť!

http://www.velvana.cz/index.asp?page=600&catalogItem=9

Přitom já mám doma rok starou flašku se zbytkem a ta kapalina je modrá a má sladkou chuť! Jak je to možný? Znamená to, že úplně změnila specifikaci a nemůžu jí míchat s tou modrou?? Setkal jste se s tím někdo? V nabídce navíc žádnou modrou už nemají. Jen fialovou a ta je asi pro modernější motory...

Mimochodem je tenhle typ kapaliny (G48) vhodný pro P106 1.0 r.v. 1999?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepiju jí, ale je fakt, že jsem jí chutnal:cool:

No já to mám k nejbližšímu dealerovi Peugeot 50 km a jet tam jen pro litr kapaliny, to se mi teda nechce. Navíc tam mám stejně už neoriginální těsnění pod hlavou, takže si myslím, že z tohodle hlediska je to buřt. Spíš mi jde jen o to zda je ta kapalina přiměřená. Prostě do tohodle auta taky nebudu lejt plnou syntetiku, tak to samé platí i o chladící kapalině:-)

Ale hlavně mě matou ty barvy. Má s tím někdo zkušenost, nebo všichni poctivě používáte originální kapalinu?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to jedno, může se to srazit. Koupili jsme starší 405, v dobrým servisu dolili to co tam patří a srazilo se to - asi tam předchozí majitel dal něco jiné.

Jestli tam tento servis,(který mám osvědčený), leje origo, anebo dobrou náhradu, to teď nezjistím, snad v pracovní den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...