Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Roční období-ježdění


Oliver Riedel

Roční období-ježdění  

  1. 1. Roční období-ježdění


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Sice pomalu,ale jistě přichází zima,další rok bude za náma,takže by mě zajímalo,v kterém ročním období Vy nejraději jezdíte.Na jaře,když všechno kvete (ať žijou alergici),v létě,kdy stačí skočti v trenkách do auta jet (sláva koženým sedačkám),na podzim,když je venku babí léto (konec mytí pokálených aut od ptáčků),nebo v zimě,kdy je všechno kolem bílé a je minimální provoz (konec sezonních řidičů:D) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jako autor mojí první ankety odpovídám,že nejraději jezdím v zimě a to kvůli nízké účasti ostatních řidičů-ať sezonních nebo celkově všech.Nevadí mi,že denně musím škrábat,auto se zatím příjemně ohřeje:D,já škrábáním také.Všichni jezdí opatrnějš,což já vítám.Takže jasně zima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

musel jsem odpovědět poslední možnost, protože rád jezdím pořád, ale nejraději přeci jen jezdím v létě (když je sucho) a v zimě (když je sníh, nejlépe když ještě silničáři spí:D)

[upravil dne 24/11/06 Tommy306]

Souhlasím s Tommy 306. Nevadí mi, jaký je roční období ale sucho a sluníčko je mi milejší (je mi nepříjemné se pak dívat a jezdit se špinavým autem). Hlasoval jsem pro poslední možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jezdim nejraději pořád, takže poslední možnost, pokud je hezky a to i v zimě, ale když je na silnici slanej humus a je šeredně tak to není nějak ono.

taky souhlasím s tebou. Sůl je prevít na naše miláčky:grr:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

musel jsem odpovědět poslední možnost, protože rád jezdím pořád, ale nejraději přeci jen jezdím v létě (když je sucho) a v zimě (když je sníh, nejlépe když ještě silničáři spí:D)

[upravil dne 24/11/06 Tommy306]

Taky mám úplně stejný názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaro - sezónní řidiči vytahují embéčka z garáží a ve slušivé rádiovce začínají brázdit republiku křížem krážem, Léto - k embéčkářům se přidávajíc cyklisti, k večeru opilci a další havěť, zácpy na začátku a konci prázdnin. Podzim - otužilci z řad cyklistů, mlhy, déšť, v blízkosti lesních porostů zvěř. Zima - ranní škrábání skla, frajeři na letňákách, sůl, špína, koupě dálniční známky.

Nejradši jezdím pořád:D:D:D...hlavně večer z práce a na dovolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám rád jaro a léto, kdy je hezky a není takové vedro, a auto jezdí nejlépe ... a pak v létě k večeru kdy je vzuch vlhký a studenější :-) takhle to mám rád když jezdím s GTičkem :-)

no a jinak celý rok a speciálně zima když jezdím se sériovkou ... líbí se mi zdolávat v zimě závěje a vůbec ty stížené podmínky ... asi takový chlapský syndrom , vyjet všude za jakýchkoli okolností :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejradši jezdím v létě, je dlouho vidět, nemusim se nabalovat a jen tak v trenkách si skočim na koženou sedačku a frčim :D Zimu mám nejdrajdši z pohledu \"za oknem v teple\", tudíž vyrážím jen do práce a na nákupy...;) Jaro a podzim jsou na ježdění dost specifický období, ale jaro mám radši...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád jezdím pořád (někteří dokonce tvrdí, že mám místo nohou kola) a naučil jsem se jezdit tak, abych v každém ročním období dojel tam, kam chci (a špitál je to v minimu případů). Co se týče zimy, tak mi vadí zejména chování některých šetřílků, kteří se k autu chovají asi tak, jako kdyby oni sami běhali v -20 po ulici v kraťasech (bohužel se zhusta týká i majitelů různých dopravních firem, často i státních), ale k tomu už je tu jiná anketa.

Takže podle mě: rád jezdím kdykoli, ale též bych se rád na silnicích potkával s kolegy řidiči, kteří hlavu nemají jen jako nějaký kryt, aby jim proboha nepršelo do krku, ale dokážou mozek využívat k tomu, na co je prvotně určen a čím se odlišujeme od ostatních savců - a to je myšlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..já rád jezdím pořád., na jaře když začíná vonět teplý vzduch, v létě když jsem tričko, kraťasy a sandálky, na podzim když krásně svítí sluníčko a už není takové vedro a v žimě když je všude kolem bílo...úplně nejradši mám, když třeba půl hodiny nepotkám jiné auto, nebo jen pár..a nejvíc mi vadí mrznoucí déšť a břečka v podvečer městského provozu...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...