Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co dělat pokud špatně funguje ruční brzda


Radek Hurvajz

Recommended Posts

tzv. spalkovana:D to je snad fotomontaz ne? :D:D

ale to jste mi pripomeli co se mi dneska stalo o to se musim podelit jedu si tekhle tady u nas po Zabehlicky a najednou si to z protismeru sine pasat a tak nak nastorc silnici troubi na nej auta z jeho pruhu z miho pruhu a von nic a frci na chodnik v jeho protismeru tak sem si rikal ze chce zaparkovat a vobn ne a hup prejede chodnik asi 10metru od zastavky autobusu s lidma a hups a skoci dolu z asi metra pul vysoky zidky a zustane tam zapichlej a teprv v tyhle pozici sem si vsim ze ho nikdo neridil a ma vyhozeny blikacky:D . Proste nake umelec ho takle nezaspalkoval a milej passat se vydal na cestu sevetem:D

[upravil dne 23.11.2006 BobyD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

tzv. spalkovana:D to je snad fotomontaz ne? :D:D

ale to jste mi pripomeli co se mi dneska stalo o to se musim podelit jedu si tekhle tady u nas po Zabehlicky a najednou si to z protismeru sine pasat a tak nak nastorc silnici troubi na nej auta z jeho pruhu z miho pruhu a von nic a frci na chodnik v jeho protismeru tak sem si rikal ze chce zaparkovat a vobn ne a hup prejede chodnik asi 10metru od zastavky autobusu s lidma a hups a skoci dolu z asi metra pul vysoky zidky a zustane tam zapichlej a teprv v tyhle pozici sem si vsim ze ho nikdo neridil a ma vyhozeny blikacky:D . Proste nake umelec ho takle nezaspalkoval a milej passat se vydal na cestu sevetem:D

[upravil dne 23.11.2006 BobyD]

Taky dobrý, kdyby měl klínek tak by se mu to nestalo:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...