Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimné kontroly zadarmo


funtomino

Recommended Posts

Původně zaslal: funtomino

bol uz niekto na preventivnej kontrole? plati do 15.12 ale asi iba na Slovensku

http://www.peugeot.sk/sluzby/servis.asp

nenajdu aj take chyby, co niesu chyby a potom uctuju?

servus dríči,

minulý rok som mal štastie, hneď ako som to počul na rádiu Express že sú servisné dni Peugeot zadara, tak som zavola do najbližšieho servisu v Trenčíne a objednali ma do 5tich dní. Bol som prekvapený službami, nechodím tam vôbec. Skontrolovali brzdy, tlmiče, platničky, olej /aj doliali do motora/ skontrolovali v serve, nemrznúcu zmes, stierače, vodu do ostrekovača, atď. Naučtovali mi len ten1liter oleja, a vodu do ostrekovačov, a vypálené žiarovky.

Tento rok som tam volal v októbri a ešte túto akciu neplánovali, akurát vraveli, že ktori u nich kúpi zimné pneu bude mať kontrolu zadara. Na to sa im môžem vysr*ť. Zimné pneu už mám. Tak tam skúsim zavolať ešte raz. Je to spoločnost CC trade TN. :super čafte fšetci fešáci.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontrolovat olej (a dolít) zvládnu, zkontrolovat vodičku do ostřikovačů (a dolít) taky, na destičky jsem koukal, když jsem přezouval - stěrače stříkají, ostřikovače stříkají, klakson troubí.

Ale na spodek se před barákem nedostanu - to mi neva, poněvadž mýho dědečka v Pažoutu nechtějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze aj ja daco napisem kedze som tam bol aj na jar(este z mojim starym milacikom) aj teraz pred tyzdnom(uz z mojou novou laskou :D ) tak mozem povedat bolo na 100% uplne zadarmo!!!! ty ludia co robia v Ziline podotykam ze to asi robia nasilu a vobec ich to nezaujma-nebavi a uz vobec nevedia niekedy co robia-teda aspon mne to tak pripada!!!! vsak niekedy viem viac ako oni a to su PEUGEOT SERVIS :D :D :D sa musim len zasmiat...no ale to je jedno aj tak neberem nic vazne co mi oni povedia lebo ako som uz pisal dokopi nic nevedia a radsej si zavolam do peugeotu v Cadci alebo sa tam stavim ale kedze boli tie prehliadky zadarmo tak som sa objednal prisiel a na moje pocudovanie-nepocudovanie nic nenasli a ani nic neopravovali...dokonca auto nebolo ani na zdvyhaku a to uz ani nevravim o tom zeby niekto kontroloval platnicky alebo kotuce akurat co auto bolo na teste tlmicov,brz samozrejme este kontrola oleja kvapalin atd a tot vsio...preto sa cudujem ze to tu niekto napisal...inac vsak ludia ak sa chcete celkom dobre pobavit na tychto prehliadkach tak tam mozte kludne ist(nevravim teraz o vsetkych servisoch peugeot len o tom tu v ZA lebo mam z neho strasny pocit-kazia meno peugeotu!!!)a urcite by vam nemali nic opravovat a menit bez vasho vedomia!!! keby to mne urobili tak im nic nezaplatim lebo ja som prisiel len na kontrolu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: funtomino

kuboSE, dobre vravis co si neobjednas by si nemal platit. Mne skor islo ci to aspon napichnu na pocitac, alebo vobec nic. (ked kontrola, tak nech je fakt poriadna se vsim vsudy)

Som sa objednal v BA na pondelok. Tak potom dam vediet, ze co a ako som pochodil. :papa

nj keby to tak pravda bola ze poriadna kontrola :D :D :D poviem ti len tolko na ten pocitac mozes uz teraz zabudnut!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pucmeloun

Už se to tady řešilo - převládal názor, že je to úplně k ničemu a já se k tomu připojuju. Takovouhle prohlídku si můžu udělat doma na dvoře a myslím , že rozhodně poctivěji než ti rychloprohlížeči v servisu.

Servus,

mám dojem,že ty si urobíš doma všetko sám. Tak je to ok potom.

Ale v TN to zobrali celkom solídne tak som bol s nimi spokojný. Isto je to aj o tom, že z týchto kontrol servisu veľa peňazí nepríde,ale to nás nezaujíma. Mňa tiež zaujímalo či brzdy su v pohode a netesnosti zospodu. To si pred panelákom nepozriem. Takže nesúhlasím že je to úplne k ničomu. Servus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...