Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztrata vykonu


Marlin

Recommended Posts

tak jsem to privezl z Pezotu... Lambda opravena, ale dela to poad, tak jsem nad tim dumali se sousedem a vypada to na problem nekde mezi zapalovaci civkou a svickama.... svicky v poho, takze budto ta civka nebo kabely...

je zajimavy, ze to diagnostika neukazala a jeste zajimavejsi je, ze to dela kdyz je motor zahraty, za studena v poho

BTW, nevite nekdo jestli to ma vahu vzduchu nebo neco podobneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

tak jsem to privezl z Pezotu... Lambda opravena, ale dela to poad, tak jsem nad tim dumali se sousedem a vypada to na problem nekde mezi zapalovaci civkou a svickama.... svicky v poho, takze budto ta civka nebo kabely...

je zajimavy, ze to diagnostika neukazala a jeste zajimavejsi je, ze to dela kdyz je motor zahraty, za studena v poho

BTW, nevite nekdo jestli to ma vahu vzduchu nebo neco podobneho?

Bude to pravdepodobne ten zapalovaci modul, mne to tiez studene (vascinou) startovalo, a ked to bolo zahriate, tak to (niekedy) nechcelo naskocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 12 let později...

Zdravim, jsem tu novy a peugeot nemam. Ale resim strycovu 306 3dv. 1.4 55KW "97 KDX. Tak jako habruje motor, prijde mi ze nejde na vsechny valce, zni jako dvoutaktni diesel, nema vubec vykon, pomalu se sbira a pri rozjezdu to funguje jako kdyz se snazim roztahnout kamion. Zacnu se rozjizdet, plny plyn a poustim spojku a nechce se tomu vubec, az do chcipnuti kolikrat. Rozjed se musim temer pres klouzani spojky. Na krizovatce obcas chcipne. Pri padani z vyssich otacek na cca 800rpm nejprve spadne treba na 500-600rpm a kdyz to vypada ze uz chcipne tak si skytne a naskoci zase na 800rpm, proste na volnobeh cajk ale v zatezi jako kdyz jsem privazany ke stromu. Tipuju el. instalaci, kabely, zap. modul proste neco takovyho ale menit jsem nic nezkousel. Svicky nove. Bezny servis cca pred rokem. Dnes zkusim vymenit kabely ale jinak na zkousku nove dily kupovat nebudu, proto se ptam Vas co v tom jezdite. Diky

Upraveno uživatelem nenny25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...