Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztrata vykonu


Marlin

Recommended Posts

vubec nevim jak to pojmenovat... no stalo se mi tohle, kdyz jsem najizdel rano na dalnici, na ctverku, tak me motor nechtel pusti pres 4000 rpm, proste se to kouslo, jako by byl omezovac, tak jsem to vyresil zarazenim petky, ale to samy... pak ve stoupani byla nahla ztrata vykonu, resp. pomalu klesaly otacky, a kdyz jsem seslapl plny plyn, tak se nic nedelo, jen o kousek stouply otacky o cca 200 - 300rpm a pak se to zaseklo a spadly jeste niz. Nakonec to dopadlo tak, ze motor chcipnul uplne. Napoprve jsem to nenastartoval, ale az napodruhe a prislo mi, jako by to jelo chvilku na dva valce... pak to bylo v pohode, a nezlobilo to.

Pak uplne to same se mi stalo vecer cestou domu, na krizovatce to chciplo, chytlo az na podruhe, a jelo to v poho, par km a pak se to zase zacalo sekat, ale nechciplo to.

Dela to jen pod zatezi, kdyz zkusim plyn na neutral, tak se to chova v pohode. Volnobech drzi a nejake jine zpazvuky, co by tam nemely delat neslysim. Jen je trosku hlasitejsi sani....

Nechci byt pesimisticky, ale tipoval bych to na striky.... ale doufam ze ne.... Nemate nekdo nejake jine reseni?

Edit, je to 1.4 55kw a ctyrbodovy strik

[upravil dne 22/11/06 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic, tak jsem hledal, a neco nasel.... par info, dela to jen pri zahratem motoru, olej, vduchovy a olejovy filtr tam ma od zari, palivovy tak cca 3 tydny, v tom to urcite neni.

Mozna to skutecne vypada na tn spatny Epron, nebo kroka, ja vazne nevim. Mam strach, abych kvuli tomu nekde nezustal viset, nebo se mi to nestalo pri predjizdeni.

Zajimave je, ze mi to zacne delat az po 80km jizdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tipujem to na elektriku.

Bud rozdelovač, keď mu to išlo akokeby na 2 valce.

Alebo kondenzátor na rozdeľovači. Možno aj palec v rozdeľovači. Alebo ninečo podobné, ak to niečo takéto ešte má ako na starších autách. Radšej by som sa poradil s dobrým automechanikom.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak to jsou nazory, presto diky

jeden zajimavy poznatek, rano jsem bral plnou nadrz a dneska to vubec nezazlobilo..... vypada to, ze to zlobi az kdyz je pul nadrze a min.... takze ted jsem z toho opravdu jelen....

stejne s tim sjedu do Peugeota na pocitac...

navic to stejne dela jen podle nalady, kdyz to zacne zlobit, tak to restartuju a pak v poho... tak elektrika.. hmmm, no nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to 106, rok 98

jinak, dnes jsem dojezdil, rano jsem vovlal do pezotu a objednal se na utery.. no a cestou zprace mi to chciplo a uz jsem to nenahodil..... takze me pekne tahald omu 206ka z Melnika (cca 80km) zajimavy je, ze jsem doma v garazi nahodil, kdyz byl studeny motor.... takze teplota ma na to vliv

jeste neco, jak poznam, ze jsu v haji vstrikovaci trysky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypada fakt na tu civku nebo modul zapalovani, zvlast ten modul se projevuje tak, ze auto cuka, ztraci vykon, obcas chcipne uplne a nejde treba pet deset minut nastartovat a pak najednou zase jo a jede treba dva dny zase uplne normalne nez se to projevi znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

tipujem to na elektriku.

Bud rozdelovač, keď mu to išlo akokeby na 2 valce.

Alebo kondenzátor na rozdeľovači. Možno aj palec v rozdeľovači. Alebo ninečo podobné, ak to niečo takéto ešte má ako na starších autách. Radšej by som sa poradil s dobrým automechanikom.:papa

si uz videl auto ist na 2 valce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...