Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka na přístrojovce


Vozejk

Recommended Posts

zdarec, včera se mi rozsvítila pro mě neidentifikovatelná kontrolka na mém peugeot 205 grd, r.v. 89. Jedná se o kontrolku 2. zprava vedle žhavení. Je to jakoby nádobka s hladinou: vody, oleje i brzdovky mám dost. Pora%dte někdo prosím o co tomu autu jde. Díky Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

jestli je oranžová a je to jakoby nádobka s kulatým dnem a vedou z ní nahoře 2 vývody tak to znamená vodu v palivovém filtru.

vyčisti nebo vyměň palivový (naftový) filtr

Přesně tak jak píše Zoby, máš vodu v palivovým filtru.Stačí ho rozebrat, všechno z něj vylejt, zase složit a je to Ok. Pokud to ale neumíš, tak si kup velfobín (váže na sebe vodu) a nalej ho do nádrže než budeš brát na benzince naftu a kontrolka časem zhasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mrkni, v jakém stavu je elektroinstalace - většinou tohle dělá ten kontakt, na který je tahle kontrolka zapojená.

Ale odkalením a výměnou filtru nic nezkazíš - Obyčejný FRAM stojí okolo 80,- Kč, na výměnu potřebuješ 19 klíč a imbusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasné chlapi...to bude ono

vloni když klesla teplota pod -5 měl jsem strašné problémy se startováním a mohl za to \"bordel\" ve filtru. Problém je tu teda znovu. Jsem technický antitalent:-) a proto se ptám: je možný, že se tam ta voda dostane z chladiče, nebo mám změnit čerpací stanici?

Jinak mooooc všem děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...