Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blbne elektrika


chorvatik

Recommended Posts

Původně zaslal: chorvatik

Nevedel by mi niekto poradit. Skratovalo mi poistku 25, zistil som ze je odpale radio, vybral som ho, ale blbne mi elektrika. Nesvieti mi osvetlenie tachometra, osvetlenie prepinaca motorceka kurenia, kontrolka stretavaciek a stropne svetlo mi svieti iba v polohe na dvere, na stalo nesvieti.

Dik

No asi nejspíš jen odešli žárovky, a to stropní světlo svítí na stalo jen se zapnutým klíčkem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chorvatik

Nevedel by mi niekto poradit. Skratovalo mi poistku 25, zistil som ze je odpale radio, vybral som ho, ale blbne mi elektrika. Nesvieti mi osvetlenie tachometra, osvetlenie prepinaca motorceka kurenia, kontrolka stretavaciek a stropne svetlo mi svieti iba v polohe na dvere, na stalo nesvieti.

Dik

Pokud ti odešlo autorádio tak se podívej na ten kabelovej svazek co jde k rádiu je tam oranžoví kablik co vede od osvětlení budiku k osvětlení radia jestli ti to tam někde neukostřil,mě se to stalo a příčinou toho mi to taky nesvítilo to samé co uvádíš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...