Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotreba P806


slopperjoe

Recommended Posts

Původně zaslal: adraj

Teda Pajdo,co to ,že jsi se rozhodl tak najednou prodat?

To není najednou. Nejmenší, kvůli jehož kočárku jsme to kupovali už dávno chodí po svých. A život je změna. Hledal jsem nějaké malé MPV (Xsara Picasso nebö Scenic) a přijela mi až k nosu 307 SW. Takže vlastně taky malé MPV aspoň sedadly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není najednou. Nejmenší, kvůli jehož kočárku jsme to kupovali už dávno chodí po svých. A život je změna. Hledal jsem nějaké malé MPV (Xsara Picasso nebö Scenic) a přijela mi až k nosu 307 SW. Takže vlastně taky malé MPV aspoň sedadly.

no nevim nevim, jestli si 307 pomůžeš:bojim

jinak po týdnu mám s krabicí najeto něco málo přes 1100km a spotřeba cca 7,5l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nez se mi objevila nejaka patalie s nedefinovanym prepinanim do \"zraveho rezimu\", kdy se to kratkodobe vrati az po odpojeni baterky, tak jsem dal italii v 5 lidech za 5.7l a zpet, kdy to bylo trosku do kopce a uz me to tahlo vic k domu tak za 6.1

Fakt je, ze jsem nejel zadny zavod, dodrzoval rychlost tak do 120-130, a ty co me cestou predleteli, tak stejne stali o par km prede mnou na tunely. Takze stejne nic nenajeli...:D

A to jeste klima frcela po celou cestu...

Bohuzel ted se samovolnym a nedefinovanym prepinanim do zraveho rezimu to je o 1-1.5l vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...