Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotreba P806


slopperjoe

Recommended Posts

\"Kredenc\" nemáme tak dlouho, ale kombinovaná spotřeba Praha/dálnice do HB zatím vychází na cca 8,1 l. Je fakt, že na dálnici si držíme +/- 140km/h kopec nekopec a město je město, ale v porovnání s Vámi to je nějak moc!? Copak já, asi mám \"těžší\" nohu, ale moje drahá půlka ji má jak pírko!?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 806 2,1 TD čtyři roky a v průměru jsem se snad nikdy nedostal pod 8 litrů. Ale uvědomte si že to není malé auto, prostě to chce svý. Navíc 2,1 vcelku neřeší kopec nebo když je auto naložený, prostě si vezme co potřebuje. Pravdou je, že nejezdím na spotřebu, jezdím to co potřebuji. Jinak pro srovnání, mám ještě R. Scénic 1,9 dci a ten si vezme v průměru taky těch 8 l. To je i na mě trochu moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 7 měsíců později...

Mel jsem cestu do stredniho Norska, takze jsem si mohl objektivne zmerit spotrebu. Po Cechach a Nemecku dalnice 9L/100km pri 140km/h trvale i s protivetrem, Svedsko 110-120km/h kolem 7L, Norsko plynule cela cesta pri 80-90km/h tesne pod 5L!!!

Vezl jsem 3 lidi a asi 180kg naklad.

1.9TD byl pred cestou 5tkm po vybrusu a vymene pistu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
Původně zaslal: novoták

hele já stim jezdim sportovně mám 2.1td 110koní a do osmi se vejdu!!!

to už potom není moc velkej rozdíl od benzínu:D.

Když to nehoním,tak kolem 9 se vejdu. No občas to ulítne,ale víc jak za 10 jsem snad ani nejel. Kromě lpg,tam je to trošku více cca těch 10-12l

[upravil dne 24/6/08 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,můj 2.Oi benzín,v pěti lidech udělal Chorvatsko za 7,8litru průměr.Po dálnicích a Hungar cestách jsem mu popustil maximálně 110 km/h.Je zajímavé,že směrem dolů po glóbusu byly průměry o litr menší,než když jsme se vraceli \"do kopce\" ,i když lehčí o \"paštiky\".Slovensko a Maďarsko dolů bylo k první Chorvatské pumpě za 7,1litru (?).Jinak jsem kolem deseti litrů.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak jsem s krabicí strávil první víkend na výletě v Krkonoších a a když to porovnám s bývalou Hondou Civic tak podle natankovaných litrů a ujetých kilometrů tak jsem měl stejnou spotřebu a to 6,9l/100km a to jsem jel ve 4lidech a plný kufr krámů

a celkem se mi líbí, že krabice opravdu neřeší nějaké stoupání, prostě jede furt :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...