Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

drnčení při cca. 1800 otáčkách


jardas

Recommended Posts

Nesetkal jste se někdo náhodou s drnčením (vypadá to jako v prostoru odkládací schránky u spolujezdce) při cca. 1800 otáčkách motoru, ale jen když motor není v tahu (jízda z kopce při zařazené rychlosti nebo bez rychlosti jen vytočení motoru na těch 1800). Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Skús pritlačiť kryt displeja od rádia, ktorý je nad palubnou doskou. Je to bežná závada.

jo, to bych zkusit mohl, jestli jsem to už ale nezkoušel :myslim jestli to pomůže, tak dám určitě vědět. Tobě to taky dělalo? Jestli jo, tak jak jsi to odstranil.

to OK406: drnčí to pouze kolem těch 1800 a navíc jen když je teplota pod cca. 7°C a pokud motor není v tahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Mě to drnčelo při otáčkách 2200 ot/min. a to ze předu. Když jsem přidal plyn, tak to ustalo. Nejdříve jsem myslel, že je to výfuk, ale ten byl v pořádku. Nakonec jsem na to přišel. Byl to horní silentblok v motoru na straně spolujezdce.

a to byl uplně v pr... nebo jsi s ním něco udělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na motor a přidával otáčky. Bylo to slyšet a i lehce vidět, jak je to odřené. Já mám 406 2.0i. Neznám motor u 307. To byla příčina u mě, u tebe to může být něco jiného. např. se může dotýkat při určitých otáčkách výfuk o karoserii a to se pak přenáší po celém vozidle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno podobné \"drnčení\" při určitých otáčkách jsem zjistil za akumulátorem. Za plast. krytem, nad druhou brzdovou nádržkou je napříč plech a ten rezonoval při přechodu podobných otáček, jak udáváš. Stačí lehce napružit a vrátit plast. kryt. Jinak řeším pouze nové zvuky. Na těch ostatních 258 zvuků odevšad, jsem si už zvyk. No 307, to není Peg. Partner Multispace. To byla oáza klidu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...