Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberce


Ferin007

Recommended Posts

Doporučujete rači gumový nebo textilní? Upozorňuju, že aspoň zatím nechci mít jedny na zimu a jedny na léto.

Jinak na internetu sem si taky nějaký našel, včetně těchto, ale štve mě zaprvé to, že většinou k tomu nejsou vůbec žádný informace s podrobnostma, dokonce ani přesná fotka (většinou to odbudou jednou univerzální fotkou pro všechyn typy aut), a zadruhé to, že si všichni účtujou poštovný, kerý pak udělá 20 % z ceny těch koberců. Což mně přinde docela ulítlý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Doporučujete rači gumový nebo textilní? Upozorňuju, že aspoň zatím nechci mít jedny na zimu a jedny na léto.

Jinak na internetu sem si taky nějaký našel, včetně těchto, ale štve mě zaprvé to, že většinou k tomu nejsou vůbec žádný informace s podrobnostma, dokonce ani přesná fotka (většinou to odbudou jednou univerzální fotkou pro všechyn typy aut), a zadruhé to, že si všichni účtujou poštovný, kerý pak udělá 20 % z ceny těch koberců. Což mně přinde docela ulítlý.

No na krámě stojej univerzály 440,- a to skoro pro všechny auta, přesný koberce stojí kolem 700-800 stovek, tak bych se toho poštovnýho zase tolik nebál, většinou se cena s poštovným rovná ceně v obchodě, ale ušetříš na tom že než by si ty obchody všechny oběhal tak ošoupeš boty nebo projedeš tolik benzínu že to bude o hodně dražší, takhle to máš až do domu:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

To jo. Ale většinou člověk od nákupu přes internet čeká, že ušetří. Jako bonus za to, že si to nemůže \"ošahat\", kupuje naslepo a i případná reklamace je větší problém.

Navíc s českým předpotopním systémem placení přes dobírku... :o

No já bych se spíš bál na netu zaplatit kartou, a ty reklamace jsou jak kde, někteří ti vyjdou vstříc a pokud se ti zboží nelíbí tak máš do tydne jiný a nebo peníze zpět, horší je pokud narazíš na nějaký vykuky, to ti pak muže přijít něco uplně jinýho než si chtěl, a peníze zpátky nikdy neuvidíš, zákon nezákon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

S kartou to funguje všude na světě, nevím, proč by nemohlo i v ČR. Poštu tím dotovat nemusím. :grr

Protože český obchodníci by tě mohli třeba okrást:D Ne jinak, ani v obchodech u nás nejsou nadšený z platby kartou, ovádějí z toho nějaký poplatky nebo co a proto to u nás nefunguje tak jako v zahraničí. Alespoň tak mi to vysvětloval jeden známej prodavač. A s tou poštou souhlasím, není důvod je dotovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Poplatky odvádějí všude na světě, je to daleko bezpečnější, nemají problémy s přepravou peněz, peníze mají hned a na účtě. Myslím, že chyba je na obou stranách, plno lidí bohužel platbu dobírkou naopak vyžaduje.

Je to možný, někteří se bojí platit kartou na netu, dokonce můj známý chodí do banky po svých platit složenky protože má strach že kdyby použil internetbanking tak by mu někdo vybral tech pár kaček co má na ůčtu. No nic trochu jsme utekli od původního tématu, tohle je na samostatný téma.

:xvul

[upravil dne 21/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože český obchodníci by tě mohli třeba okrást:D Ne jinak, ani v obchodech u nás nejsou nadšený z platby kartou, ovádějí z toho nějaký poplatky nebo co a proto to u nás nefunguje tak jako v zahraničí. Alespoň tak mi to vysvětloval jeden známej prodavač. A s tou poštou souhlasím, není důvod je dotovat

tam, kde sa robi s nizkymi marzami (PC, cierna technika) neradi prijimaju karty, pretoze uz aj tak nizke marze este znizi % z predaja cez kartu banke, tzn. ak mam na niecom povedzme 8% a banka mi zobere z toho 3% za transakciu kartou, tak moja vysledna obch. marza je 5%. Napr. v zlatnictve sa to neriesi, tam tie 3% nechybaju :D

ku kobercom - mam gumene na zimu, textilne na leto. mam to tak v kazdom aute a vyhovuje mi to. vsade originaly, \"univerzalne\" su na H, este som nevidel ktore by sadli aspon priblizne. Investicia nech aj 1500 CZK do oboch dokopy sa mi nevidi prehnana, staci si uvedomit, kolko prejazdime alebo zaplatime na poistkach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kupoval Origo Peugeot do 307 a to textilní a měli je v akci za 550,- - výhoda je že jsou přesně tvarovaný a máš na nich bíle vyšitý nápis Peugeot 307 a to vypadá fakt hezky a luxusně. Co se týče údržby, tak v pohodě, chtěl jsem radši textil než gumu, páč nechci aby mi pak tam stála voda (až bude sníh a donesu ho tam) a nebo zatýkala kam nechci, do koberečku se vsákne a je v pohodě. Zkus se tedy nejdřív podívat do Peugeotu jestli zase na ně nemají nějakou akci, to by mohli před zimou, ale i když nejsou v akci tak nejsou drahý, určitě srovnatelný s těma odkazama co tu padly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Já jsem kupoval Origo Peugeot do 307 a to textilní a měli je v akci za 550,- - výhoda je že jsou přesně tvarovaný a máš na nich bíle vyšitý nápis Peugeot 307 a to vypadá fakt hezky a luxusně. Co se týče údržby, tak v pohodě, chtěl jsem radši textil než gumu, páč nechci aby mi pak tam stála voda (až bude sníh a donesu ho tam) a nebo zatýkala kam nechci, do koberečku se vsákne a je v pohodě. Zkus se tedy nejdřív podívat do Peugeotu jestli zase na ně nemají nějakou akci, to by mohli před zimou, ale i když nejsou v akci tak nejsou drahý, určitě srovnatelný s těma odkazama co tu padly.

No ved preto si myslim, ze mat textilne koberce na zimu je blbost - co je vyhodne na tom, ze sa ti voda vsiakne do kobercov? Ved ti to tam zacne casom plesniviet a naviac sa ti vlhkost vyparuje a kondenzuje na oknach. O smrade ani nehovorim. Gumene koberce chytis a vodu vylejes. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...