Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oprava zadních dveří 309 3dv.


Dakaros

Recommended Posts

Čau všichni! Mám takovej dotaz??? Myslíte, že má cenu rovnat zadní dveře (od kufru), který jsou mírně jakoby zlomený. Sklo bylo původně na spodní straně odlepený od dveří a byla tam asi 3mm škvíra, kterou jsem minulej rok zapatlal silikonem!

Auto bylo kdysi dávno bořený na pravou stranu zadku a ty dveře neseděj- následek je ten, že tam teče, protože tím, jak se vylomily, tak na jedný straně v jednom místě nedosedaj na těsnění (v místě, který je nejblíž k víku nádrže, v tom ohybu), to jsem dohnal těsněnim do oken, ale neni to ono, hrozně v nich cvaká, skřípe a díky tomu prolomení se ten plast, u kterýho je zámek dotýká kastle, kde dře lak!

Moje představa je taková, že bych vyndal zadní sklo, dveře se pokusil narovnat a sklo zase zasadil a zalepil z5. Myslíte, že je to technicky v domácích podmínkách proveditelné??? A když joo, tak jak to zadní sklo, který je velky jak prase dostanu ven??? Myslel jsem, že bych to obřezal nějakou strunou??? Ale nevim nevim! Co vy na to??

Díky všem za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

1. nevim jak u noveho modelu, ale me to sklo prakticky drzi ty dvere

2. Kolik muzou stat kompletni dvere? Litr? To das jen za nalepeni toho skla a jeste s tim bude spousta prace s nejistym vysledkem.

:mrk:mrk:mrk

Litr??? To mi je za litr ukaž v dobrym nebouranym stavu a hned je vezmu:)

Novej model má komplet kovovou konstrukci a sklo je na ní nalepený.

No mam doma náhradní (bohužel taky nabouraný), tak se to na nich naučim a pak uvidim, co všechno pos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

To se ti srovnat nepodaří, spíš si sežeň jiné. Jinak to sklo sice vyříznout jde, ale zrovna 309 na začátky vhodná není.

Hm:(

Na začátky jsem si koupil Favorita, ale toho mi nabourali a šel do světa. A pak mi padla pod ruku 309tka, po který jsem toužil asi od 15ti let a volba byla jasná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...