Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Karbon na haubně- dotaz


Dakaros

Recommended Posts

Ahojte, nevíte někdo, jak se provádí potažení haubny karbonem, tedy karbonovou fólií? Případně, kde se taková fólie dá sehnat a jak se postumuje při potaahování? Něco už jsem o tom trošku slyšel (něco o folii, horkovzdušný pistoli a...), ale vždycky jsem to viděl až finálně na autě:(

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

Tak co ja vim tak je to docela draha sranda ale zase pekan :). V plzni to myslim delal Axon Tuning - www.axontuning.cz a nebo se zeptat v JKTuningu - www.tuningshop.cz ten by umel sehant mozna tu folii

Tohle bych řešil jen, když to bude levné a budu mít oprýskanou haubnu od kamínků, jinak se mi bude každej smát, že tam mám jakokarbon a sem přiblblej tuzér, což bude bohužel pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal 206

poradne to udelat fakt karbonem je odhadmo za 7t spis draz

foli je to tak za 2.

otazkou je proc to delas a co od toho cekas

pokud mas zajem o folii, ozvi se, vis kde bydlim :papa

7t se mi do toho dávat fakt nechce, 2t za fólii je super! Vy by jste ji mohl sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: paul jane

Tak co ja vim tak je to docela draha sranda ale zase pekan :). V plzni to myslim delal Axon Tuning - www.axontuning.cz a nebo se zeptat v JKTuningu - www.tuningshop.cz ten by umel sehant mozna tu folii

Tohle bych řešil jen, když to bude levné a budu mít oprýskanou haubnu od kamínků, jinak se mi bude každej smát, že tam mám jakokarbon a sem přiblblej tuzér, což bude bohužel pravda.

:D:D:D

Jinak haubnu mam f poho, jen ji asi někdo přede mnou místo jelenicí leštil smirkem, teď v zimě je to v poho, ale jak vyjde sluníčko:bojim

A TUZER jsem, tak proč ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karbonova kapota se fakt nevyplati, ale ta nalepka nemusi byt spatna...

to mi pripomnelo, jak jeden nejmenovany tuzer od nas ze vsi (ma UUUPPPPLLLNNNEEE MEGAHUSTYHO favala, s dvoma laufama, ma to na plyn a jede mu to i 130!! -az uplne dole!) prisel na to, ze ta plechova kapota je moc tezka a ze si poridi karbonovou, nebo mozna laminatovou. No, jak ho znam, tak az zjisti ze karbonova ho bude stat asi tolik co vyplazl za toho fanosa, tak ho to prejde. Takze pude do laminatove! Coz se podle me \"vyplati\", protoze az do neceho napali, tak se to poalme jak skorapka a nepohlti to zadnou energii z narazu, ale to mu evidentne nevadi! :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem to změřil, přikládám obrázek. Pan profesor z technickýho kreslení by mě asi ukamenoval. Jsou to rozměry skutečný haubny od okraje k okraji, jen na dýlku je to od oka, protože se to dost blbě měří. Nevim přesně, jak se ta fólie na haubnu lepí, ale myslím, že bude na každý straně potřeba tak o 2cm víc, aby se to oblepilo přes rantl tý haubny- tzn rozměr tak 1380x1160mm (1380x1200mm s mračítkem). Ta fólie se dá koupit přesně na míru, nebo je nastříhaná na určitej roměr?

Díky moc a doufám, že je to z tohoto textu a obrázku jasné.

[upravil dne 27/11/06 Dakaros]

[upravil dne 27/11/06 Dakaros]

[upravil dne 27/11/06 Dakaros]

post-0-14109595026984_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...