Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning interiér 206


Oto

Recommended Posts

Ahojdy,

nevim, jestli poradim, ale:

1) myslim, ze skoro vsude... teda podle toho co hledas....

2) foliovanymi??? Puvodne jsem to precetla jako flocovanymi.... ale to ne-e.... Myslis takovou folii jako treba imitace karbonu???

Jinak ja upravila interier prevazne alcantarou a vypada to takto:

12.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kveton: nejdriv dekuji pekne... a hned odpovidam - budiky jsem nechala delat v jedne firme z Milevska, ktera uz ale zkrachovala :grr

funtomino: diky

OK406: Tak ted nevim, jak odpovedet. Takhle - ja s tim na nakupy rozhodne nejezdim, ale ne kvuli interieru, ale kvuli tomu, ze uz mi to nekolikrat nekdo poskrabal. Takze auti schovavam do garaze a beru prevazne jen na srazy. Jinak ale mam s udrzbou alkantary super zkusenosti. Nekolikrat sem narazila na zasmoulane misto - to stacilo vzit kartackem a bylo to zas jak nove :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně s tebou souhlasím. Dneska jsem se díval na jedno blondínu, jak na poloprázdném parkovišti u obchoďáku se snažila zaparkovat auto mezi dvě stojící. Přitom měla všude místa, že by se tam otočil autobus. I já mám špatné zkušenosti s parkováním při nákupu. Dokonce mi i dvakrát bouchly do auta a odjeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vcelku skoda takovyho krasavce drzet v garazi.

Na druhou stranu..lidi so fakt k.... A bezduvodnej vandalizmus zvedne kazdymu naladu :o(

Bydlime v klidne ulicce, kde je vsechno videt a vsechno slyset. Navic v prvnim patre bydlej dve duchodkyne, kerym nic neujde (vlnici se zaclona je na dennim poradku). A i pres to nam nekdo poskrabal auto (na strechu vyryl jakesy nesmysly) a dalsi experti nam za bileho dne vykradli sklep.

Videl bych to tak na patnactilety fakany, co si tim neco dokazujou (taky nam kdysi bylo patnact a pri ceste z diskosky nas nenapadlo nic rozumnejsiho nez mocit v zime na kliku zaparkovany 1203ky - ale lak sme tim neposkrabali-teda aspon doufam-a timto se i slavnostne priznavam a omlouvam).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabicka:Předem bych ti chtěl pochválit tvoje autíčko,je fakt nádherné!!!Klobouk dolů před tvým dílem!!!Nebyla jsi s ním letos na tuningu na výstavišti v Českých Budějovicích?Měl bych jednu interiérovou otázku...Mám sportovní verzi 206ky a na sportovní sedačce u řidiče se mi začíná trhat sedačka,vytrhlo se to za bočním airbagem a mám strach,že se to začne dál rozlejzat,nevíš jestli se to dá nějak spravit,aby mi to hlavně zůstalo v originálním provedení.Děkuji moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chozé: jj, probojovala jsem se do Finala Tuning cupu na posledni chvili - s odrenyma usima, ale byla jsem za to moc rada. Podle me by bylo nejlepsi zajet za calounikem, ten bude vedet jak na to. Muzu doporucit pana, co to delal me. Je moc sikovnej a myslim, ze docela levnej oproti tomu co slycham od ostatnich - je z CB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zabicka

OK406: Me to tri dny po laku nekdo poskrabal schvalne.... :grr Lidi jsou fakt nemozny....

Oliver Riedel: dekuji pekne :aut

To já znám velmi dobře. Měl jsem krátce svoji 406 a na parkovišti pře obchďákem mi ji někdo promáčkl a poškrabal a navíc se mi dobýval někdo do kufru, tak mám zámek nefunkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi chtěl říct, že 206ka je tak nádherný auto už od výroby a že je škoda na tom cokoli měnit :super P206 totiž tuning nepotřebuje :aut:aut:aut

A některý úpravy tomuhle vozítku tězce ubližujou (nemluvím o oranžový žábě - ta je upravená s citem a vkusem, ale viděl sem toho dost - chromové doplňky z hypernovy, plasty pochybné kvality, původu i vzhledu...Heslo dne - čím víc toho na auto nalepím, tím je krásnější :():(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tanagy tak ma nejak pravdu... ale ja tuning nejak moc nemusim.... kor na 206ce, ktera to ani moc nepotrebuje... Proc to tunit? styling vubec a podvozek se ani nemuze tunit, protoze uz s tuim nejde nic udelat, jak je na dve veci...

a nejvic me privadi do breku ze vetsina vytunenych 206tek jsou diesly.... to neni auto na tuneni :bojim

nemam rad oplastovany auta

[upravil dne 3/12/06 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...