Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzduchovy filter


raul

Recommended Posts

Taky si myslim, že na značce moc nezáleží. Mám tam tuším UFI. Koupil jsem ho v Elitu. Našli ho v katalogu podle typu auta a motoru. Akorát by mě zajímalo, k čemu je na tý papírový harmonice nalepenej ten molitan. U filtru, co tam byl před tím, to nebylo. (406, 1,8 16V)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne preto som to som to napisal stary filter mam FRAM a ma molitan. Chcel som vediet ci ich tam davali v Peugeote, pretoze novy co som kupil uz presne neviem znacku ten molitan nema. Tak som zacal zhanat FRAM a tiez by ma zaujimalo aky je v tom rozdiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som zvedavy ako sa potesis,ked si odpalis vahu vzduchu.Ano vyssi vykon/sportovy filter nekladie taky odpor/ale dokedy...Je totiz hakliva na kvalitu nasavaneho vzduchu.Sportovy filter ti totiz prepusti viac necistot,tie sa ti v nej zachytia a potom zadava zle udaje RJ.Takze RJ to bere,ze sa prehanas niekde vo vysokej nadm.vyske,tak prisposobi chod motora so znizenym vykonom....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...