Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

škube mi auto


Alesssek

Recommended Posts

Zdavím, koupil jseoojetou 405 a nejdriv vse v poho. ted jsem byl v servise (nejakem divnem) a tam mi rekni ze mam spatnou lambda sondu a potenciometr na klapce. Moc jim neverim, protoze s nimi nemam dobre zkusenosti. Auto mi zere tak o litr vice nez driv, sviti mi porad cervena kontrolka \"K v kolecku\", haprujou mi otacky, nejdrive se zasekne a pak rychle vyskoci a taky mi to pri rozjezdu na svetlech, pri pridani plynu nekdy zdechne a kdyz ne, tak se to rozjizdi desne pomalu. A co je asi nejhorsi, tak mi to pri jizde strasne skube. jedu a najednou mi padaji otacky a auto skube, parkrat, pak to prestane a ponejake dobe znovu to same. Zadam vas o radu. Diky predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Tak snad i \"divnej\" servis by měl za odvedeno práci ručit. Já bych jim to hodil zpátky ať to daj do původního stavu

no kdyz jsem to tam daval, tak uz to delalo, nasli jinou zavadu, ktopravili a u teo zavady mi rekli, ze jde zrejme o vadny potenciometr na klapce a lambda sondu.... jenze jelikoz s nimi nemam dobre zkusenosti, chtel jsem se zeptat, jestli mnou popsan priznaky odpovidaji vadam, kt mi oni uvedly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...