Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

demontáž stropního světla


Lluciano

Recommended Posts

Původně zaslal: raspa

Odklopíš vrchní krytku - zabrat zvrchu nikoliv z boku a pod ní jsou dva šrouby , ty odšroubuješ a pak to půjde vyndat . Kdyžtak ti to zítra vyfotím dnes už do garáže nepůjdu

Super. Díky. Dostal jsem ven jen lampičku na čtení. Právě ten plastový kryt potřebuju odklopit. Takže říkáš jako od skla na tu krytku světla? Zabrat? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

No z vrchu zabereš a zatáhneš dolů - sice nepíšeš jaké máš auto ale předpokládám že 306 - no vono je to stejně vesměs stejný ....

To se omlouvám, ale předpokládám, že v této sekci, tj. 306, je to o tomto autě. :-), jinak bych to napsal.

Už více lidí se mě ptalo...:cool:

Juknu na to pozítří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

nad tímto je ještě ten kryt a z vrchu toho krytu zabereš směrem dolu (na tom obrázku to je blbě znázorněný - nic lepšího jsem nenašel a do garáže s foťákem se mi běžet nechtělo)

Ha! Takže omluva je momentálně na místě - mám to jinak, a to bude tím, že mám 306 z roku 96. Přesto dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Původně zaslal: raspa

nad tímto je ještě ten kryt a z vrchu toho krytu zabereš směrem dolu (na tom obrázku to je blbě znázorněný - nic lepšího jsem nenašel a do garáže s foťákem se mi běžet nechtělo)

Ha! Takže omluva je momentálně na místě - mám to jinak, a to bude tím, že mám 306 z roku 96. Přesto dík.

:o já ji mám též z roku 96 - sedana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale pokud budeš měnit anténu , tak až sundáš ten kryt a ošroubuješ ty dva šrouby - tím se dostaneš k aténě. Pokud máš ale jinou anténu která není podobná budeš muset vyměnit i ten kabel k rádiu ten vede pod tapecem na jednu stranu většinou u řidiče , pak sloupkem dolu a pak k rádiu - teda alespoň u mě .... Mě ji párkrát čmajzli a když jsem ji přilepili tak mi ji urvali - tak jsem tam dal nakonec takovou obyč .... a ta origo byla taková pěkná ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

ale pokud budeš měnit anténu , tak až sundáš ten kryt a ošroubuješ ty dva šrouby - tím se dostaneš k aténě. Pokud máš ale jinou anténu která není podobná budeš muset vyměnit i ten kabel k rádiu ten vede pod tapecem na jednu stranu většinou u řidiče , pak sloupkem dolu a pak k rádiu - teda alespoň u mě .... Mě ji párkrát čmajzli a když jsem ji přilepili tak mi ji urvali - tak jsem tam dal nakonec takovou obyč .... a ta origo byla taková pěkná ....

Mám TD 5 dveří. Ale bez šíbru a se senzorem pro DO. Pozítří to blejsknu a dám sem. Anténu asi nechám, ale jak jsem tak koukal, k rádiu vede obyč drát (!), takže to budu měnit. Dávám tam nové radio, repro půjdou do platíčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem ten drát našel, byl tam správnej, po sundání plastu ze sloupku. Někam zapadl, tak jsem ho původně nemohl najít. Už je to v poho. Ale stejně, jak jsem Ti psal soukromě, možná budu muset pod ten kryt stejně vlízt, kvůli té dálce, pokud to nebudu řešit alarmem. To se ještě uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...